توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه البرز

توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه البرز

به گزارش سراج24، محمد محمدی‌فرد مدیرکل کمیته امداد با اشاره به برگزاری دهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با محوریت جشن نیکوکاری گفت: این مرحله از رزمایش باهدف یاری‌رسانی به نیازمندان در روزهای پایانی سال با اهدا ۴۰ هزار بسته معیشتی و ۵۰ سری جهیزیه در راستای جشن نیکوکاری برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مرحله از رزمایش به شکرانه یک سال مواسات و همدلی و به همت اعضای قرارگاه در سطح استان و به فرماندهی نماینده معزز ولی‌فقیه اجرا می‌شود گفت: از ابتدای سال تاکنون در ۹ مرحله رزمایش ۸۰۰ هزار بسته معیشتی و یک هزار سری جهیزیه، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار پرس غذای گرم، ۲۰۰۰ تبلت دانش‌آموزی، ۳۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر و اقلام بهداشتی به نیازمندان استان توزیع شد و ۱۳۲ زندانی جرایم غیر عمد آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت موازین بهداشتی توسط مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی استان بین نیازمندان در محله‌های کم برخوردار توزیع می‌شود.

وی با اشاره به حماسه‌آفرینی البرزی‌ها در جشن نیکوکاری امسال بیان کرد: هر زمان که کشور به حضور مردم درصحنه امدادرسانی نیازمند بوده، البرزی‌ها با بیشترین کمک‌های مردمی افتخارآفرینی کردند.

محمد محمدی‌فرد با تقدیر از حضور پرشور مردم نیکوکار استان البرز در ۱۰ مرحله رزمایش از ابتدای سال گفت: از تمام خیرین محترم دعوت می‌شود با کمک‌های خیرخواهانه خود از طریق مراجعه به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیش از ۲۵۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۰۶۰ نزد صندوق امداد ولایت، به برگزاری هر چه پرشورتر جشن نیکوکاری امسال با محوریت مرحله نهم رزمایش مواسات و همدلی کمک نمایند

اخبار مرتبط

کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha