۱۵۵ هزار سند در موزه شهدا زنجان نگهداری می‌شود

۱۵۵ هزار سند در موزه شهدا زنجان نگهداری می‌شود

به گزارش سراج24، علی کاظمی گفت: در استان زنجان ۴۸ حسینیه شهدا وجود دارد و حسینیه‌های شهدا به عنوان مرکز فرهنگی در منزل شهیدان راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه طریق حسینیه‌های شهدا رشادت و سبک زندگی شهدا و ایثارگران استان را می‌توان به جامعه منتقل کرد، اظهار کرد: این حسینیه‌ها تحت نظر اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه موزه شهدای زنجان رنگ و بویی از ایثار و شهادت در دل خود جای‌داده است، ابراز داشت: بیش از ۱۵۵ هزار سند شهدا با محتوای خوبی برای تولید برنامه‌ها و ایده‌ها در حوزه ایثار و شهادت در موزه شهدای استان نگهداری می‌شود.

کاظمی تاکید کرد: جامعه ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌ویژه ایثار اجتماعی پیشتاز هستند و در ایام کرونا هم اقدامات خوبی را انجام می‌دهند.

وی بر لزوم تقویت تبیین یاد و خاطره شهیدان در جامعه تاکید کرد و گفت: نسل امروز باید با رشادت‌های ایثار گران به خوبی آشنا شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از وجود سه شهید مدافع حرم در استان خبر داد و تاکید کرد: سه شهید مدافع حرم هم بومی زنجان هستند.

اخبار مرتبط

شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

تامین اعتبار طرح‌های نیمه تمام ارمغان سفر آیت الله رییسی به زنجان

اجازه نمی دهیم تولید در کشور دچار وقفه شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha