۱۵۵ هزار سند در موزه شهدا زنجان نگهداری می‌شود

۱۵۵ هزار سند در موزه شهدا زنجان نگهداری می‌شود

به گزارش سراج24، علی کاظمی گفت: در استان زنجان ۴۸ حسینیه شهدا وجود دارد و حسینیه‌های شهدا به عنوان مرکز فرهنگی در منزل شهیدان راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه طریق حسینیه‌های شهدا رشادت و سبک زندگی شهدا و ایثارگران استان را می‌توان به جامعه منتقل کرد، اظهار کرد: این حسینیه‌ها تحت نظر اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه موزه شهدای زنجان رنگ و بویی از ایثار و شهادت در دل خود جای‌داده است، ابراز داشت: بیش از ۱۵۵ هزار سند شهدا با محتوای خوبی برای تولید برنامه‌ها و ایده‌ها در حوزه ایثار و شهادت در موزه شهدای استان نگهداری می‌شود.

کاظمی تاکید کرد: جامعه ایثارگری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌ویژه ایثار اجتماعی پیشتاز هستند و در ایام کرونا هم اقدامات خوبی را انجام می‌دهند.

وی بر لزوم تقویت تبیین یاد و خاطره شهیدان در جامعه تاکید کرد و گفت: نسل امروز باید با رشادت‌های ایثار گران به خوبی آشنا شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از وجود سه شهید مدافع حرم در استان خبر داد و تاکید کرد: سه شهید مدافع حرم هم بومی زنجان هستند.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha