نشست ملی «زن تراز انقلاب اسلامی» در قم برگزار می شود

نشست ملی «زن تراز انقلاب اسلامی» در قم برگزار می شود

به گزارش سراج24، سرکار خانم حیدری مجد مسئول مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه‌الزهرا (س) در نشستی گفت: نشست کشوری «زن تراز انقلاب اسلامی» با محوریت الگوی سوم زن ایرانی، از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا (علیها السلام) و با همکاری سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران قم در جامعه الزهرا (علیها السلام) برگزار می‌شود.

دبیر همایش «زن تراز انقلاب اسلامی» از برگزاری این نشست با پیام مکتوب آیت‌الله نوری همدانی خبر داد و گفت: سرکار خانم افتخاری، دبیرکل اتحادیه جهانی بانوان جهان اسلام و سرکار خانم علاسوند، استاد و پژوهشگر حوزه و عضو شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران از جمله سخنرانان این نشست هستند و سرکار خانم احسانی، فرمانده بسیج طلاب جامعه الزهرا (علیها السلام) نیز گزارشی از فعالیت‌های طلاب بسیجی ارائه می‌کند.

حیدری مجد افزود: در این نشست، گزارشی از فعالیت‌های ۶ ماهه مرکز بسیج اساتید و نخبگانی جامعه الزهرا (علیها السلام) ارائه می‌شود، همچنین هیئت‌های اندیشه‌ورز این مرکز که در جهت تأمین محتواهای علمی، فرهنگی و پژوهشی بسیج عمومی و نخبگانی کشور راه اندازی شدند، معرفی خواهند شد.

وی افزود: این نشست روز سه شنبه ۱۹ اسفند ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ با حضور محدود مدعوین و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات مدیریت جامعه الزهرا علیها السلام برگزار می‌شود.

مسئول مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه‌الزهرا (س) گفت: این نشست به صورت مجازی و آنلاین نیز برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند از طریق فضای مجازی به آدرس http://jz.ac.ir/post/۶۹۰۱ در این نشست شرکت کنند.

اخبار مرتبط

فرهنگ دفاع مقدس هنرمندانه تبیین شود

احداث مسجد دارالسلام در بهشت معصومه(س) قم

تقدیر آیت الله نوری همدانی از ایثارگری های سربازان گمنام امام زمان(عج)

0 نظر

ارسال نظر

capcha