ارتقای سطح شبکه «شاد» و توسعه امکانات آن ضروری است

ارتقای سطح شبکه «شاد» و توسعه امکانات آن ضروری است

به گزارش سراج24، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در سفری یک روزه به تبریز وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی شد و به دیدار امام جمعه تبریز رفت.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم در دیدار وزیر آموزش و پرورش با وی به ضرورت توجه به موضوع تعلیم و تربیت دانش آموزان تاکید کرد و گفت: دانش آموزان آینده سازان این کشور هستند و باید روی موضوع پرورش آنها برنامه‌های مختلفی انجام شود.

وی سپس با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان کشور گفت: دشمن برای نابودی یک ملت، خانواده و نظام آموزشی یک کشور را مورد هدف قرار می‌دهد.

آل هاشم با تاکید بر اینکه دشمن برای نابودی خانواده منزلت زنان را می شکند، افزود: بر این اساس باید منزلت بانوان در جامعه صیانت شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای شکستن منزلت نظام آموزشی نیز منزلت معلمان را می شکند، گفت: از این رو باید منزلت و جایگاه معلمان در جامعه حفظ و ارتقا یابد و مشکلات آنها نیز حل شود.

آل هاشم سپس به کرونا و تعطیلی مدارس اشاره کرد و گفت: کرونا فرصت‌های جدیدی در آموزش و پرورش ایجاد کرد و ایجاد شبکه شاد نقطه شروع خوبی برای برون رفت از چالش تعطیلی مدارس و آموزش در شرایط کرونایی بود.

امام جمعه تبریز سپس به برگزاری جشن‌های تکلیف دانش آموزان نیز اشاره داشت و افزود: نقش خانواده و بزرگان در شکل گیری نظام تعلیم و تربیت مهم است و باید خانواده‌ها از افراط و تفریط خودداری کنند.

اخبار مرتبط

روحیه تعاون باید در جامعه نهادینه شود

یاد خدا در سختی‌ها و مشکلات امیدآفرین است

فرصت ماه مبارک رمضان برای خودسازی و بصیرت‌افزایی استفاده شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha