دشمن شناسی و بصیرت تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است

دشمن شناسی و بصیرت تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است

ماموستا فایق رستمی روز دوشنبه در دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان اظهار کرد: یادآوری ایام الله از تأکیدات پیامبر اسلام و بزرگان دینی است و بدون شک برپایی همچنین محافلی در این راستاست.

وی افزود: کردستانی‌ها بیش از ده هزار شهید، جانباز و آزاده را تقدیم انقلاب کرده اند و این مهم سندی همیشگی در وفاداری آنان به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

ماموستا رستمی افزود: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید همه ما با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این مسیر گام برداریم.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: ما این انقلاب را مدیون مادران و پدران صبوری هستیم که فرزندان خود را زیر قرآن رد کردند تا مردمان این سرزمین برای همیشه در آرامش و آسایش بمانند.

وی افزود: هشت سال دفاع و استقامت، شجاعت، فداکاری و دفاع از کرامت وطن در برابر همه قدرت‌های بیگانه یک اعجاز بود.

ماموستا رستمی اظهار داشت: در زمانی که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب نو پا بود مردم با ایمان راسخ و انسجام در برابر توطئه‌ها و هجمه ایستادند و فرهنگ ایثار و مقاومت را در کشور نهادینه کردند.

وی در پایان سخنان خود افزود: به برکت انقلاب اسلامی و خون هزاران شهید گلگون کفن شاهد امنیتی پایدار در کشورمان هستیم و باید با انسجام و همدلی از این نعمت بزرگ الهی حفاظت کنیم.

اخبار مرتبط

بصیرت بخشی به جامعه یکی از کارهای مهم و موثر امام راحل بود

ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است

نشست بصیرتی نه دی و دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha