برگزاری باشکوه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید زنجان یک تکلیف است

برگزاری باشکوه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید زنجان یک تکلیف است

به گزارش سراج24، آیت‌الله علی خاتمی در ستاد کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه معتقدیم برگزاری باشکوه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان برای همگان یک تکلیف در این شرایط محسوب می‌شود، گفت: برگزاری باشکوه این کنگره ملی باعث تداوم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه موضوعاتی چون جهاد، شهادت و ایثار مقوله‌هایی است که می‌توان با برگزاری مطلوب چنین کنگره‌هایی برای نسل‌های آینده به یادگار گذاشت، افزود: طی چندین جلسه برگزاری ستاد این کنگره، شاهد ارائه گزارش‌های خوبی بودیم که امیدواریم این روند تا برگزاری آن تداوم داشته باشد.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه اقدامات انجام شده برای برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان باید با جدیت دنبال شده و نقص‌های احتمالی آن رفع شود، تصریح کرد: همه ما مدیون شهدا و جان‌فشانی آن‌ها در دوران دفاع‌مقدس هستیم و این ارادت شامل همه اقشار جامعه و کسانی که در این سرزمین زندگی می‌کنند، می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، امروز همه ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را که بی‌تردید ارزش آن کمتر از شهادت نیست، زنده نگه داریم، ادامه داد: این موضوع را می‌توان در واقعه کربلا نیز به عینه مجسم کرد؛ چرا که اگر پیام‌رسانان کربلا نبودند، امروز مسیر تاریخ به واسطه تحریف دشمن عوض می‌شد.

اخبار مرتبط

ممنوعیت تردد در زنجان با قوت اجرا خواهد شد

۲۴ هزار خیر و حامی طرح اکرام با کمیته امداد زنجان همکاری می کنند

طرح هادی برای ۲۷۴ روستای زنجان بازنگری شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha