شهید سلمان جامداری:

جوانان انقلابی با رفتار و گفتار خود الگو شوید

 جوانان انقلابی با رفتار و گفتار خود الگو شوید

به گزارش سراج24، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید سلمان جامداری:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت تنها سلام برنده‌ای است که هیچ ابرقدرتی توانایی ساختن آن را ندارد و اینک بار دیگر سرو قامتان تاریخ به پا خواستند تا شمع جاودانه‌ای شوند برای روشن کردن مسیر بشریت که  خود بسوزند و روشنایی بخش بین تاریکی و ظلمت شوند تا آنکه انتظار به پایان برسد و مهدی موعود از پس پرده غیبت بدر آید و جهان را پر از عدل و داد کند.

ای خدای بزرگ از تو بسی سپاسگزارم که توفیق جنگیدین در راهت را به من عطا کردی، راهی را که من انتخاب کرده‌ام همان راه حسین(ع) است و به فرمان کسی راهی جبهه می شوم که پیر خردمند و پرورش‌یافته مکتب حسین(ع) است که در واقع همان حسین زمان است.

خدایا از تو می‌خواهم که آرزویم را برآورده سازی و شهادت را نصیبم. خدایا به امامم بگو که ای حسین جان پیروانت زیر بار ظلم و سلطه جباران و روزگویان تاریخ نرفتند و عاشقانه در راه و هدفشان که همان راه خداست شهید شدند.

عزیزان جامانده از قافله شهادت پیرو ولایت فقیه باشد امروز روزی است که حجت بر همگان تمام شده و جای هیچ عذری نیست، نکند کوتاهی کنید و به روسیاهی ابدی گرفتار شوید بسوی جبهه ها بشتابید. شما را به تقوا و امر خیر دعوت می‌کنم.

جوانان عزیز انقلابی سعی کنید با رفتار و گفتار خود الگویی برای همسالانتان باشید، سنگر مدرسه را رها نکنید و با درس خواندن خود مشت محکمی به دهان دشمنان و ضد انقلاب‌ها بزنید. بنده صالحی برای خدا باشید.

ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی‌توانید جواب زینب(س) را بدهید.

پدر و مادرم مرا ببخشید که نتوانستم زحمات شما را جبران کنم، در حقم دعا کنید شاید که خداوند از گناهانم درگذرد، در مرگ من گریه نکنید، شاد باشید.

اخبار مرتبط

مردم را با گران‌فروشی و احتکار نسبت به انقلاب بدبین نکنید

جوانان انقلابی نسبت به شناسنامه جنایات صهیونیستی روشنگری کنند

شهادت را تنها وسیله نجات خود از عذاب آخرت می‌دانم

0 نظر

ارسال نظر

capcha