مجلس پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند

مجلس پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید رضا تقوی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: ۲ نفر از نمایندگان برای مستندسازی مطالب خود پیرامون ارائه پیشنهادات درباره تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰ فیلمی از سخنان رهبر معظم انقلاب در صحن پخش کردند که بهتر است در این مواقع از سخنان رهبری استفاده نشود چراکه فرمایشات ایشان مقدمات و موخراتی دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران بیان کرد: مقام معظم رهبری همیشه از جوانان، دانشجویان، حوزه‌های علمیه و شرکت‌های دانش بنیان حمایت کردند و بنابراین محتوا در قالب‌های قانونی باید اعمال شود.

وی تصریح کرد: ممکن است نمایندگان در روش‌های اجرای فرمایشات ایشان اختلاف نظر داشته باشند و لذا مخالفت با پیشنهادی نباید به اشتباه تفسیر شود و هیئت رئیسه نباید اجازه پخش چنین فیلم‌هایی را دهد.

تقوی تاکید کرد: مجلس در هر صورت پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند و ما حتماً فرمایشات ایشان را اجرا خواهیم کرد اما در استفاده از روش‌ها اختلاف نظر وجود دارد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر، گفت: آقا، آقای همه ما است. استناد به اماکن مقدسه یا فرمایشات رهبری خلاف آئین نامه نیست اما درخواست می‌کنیم که نمایندگان از آن‌ها استفاده نکنند.

اخبار مرتبط

حدادی: برخی سلبریتی‌های ناآگاه، مردم را تحریک کردند

پیام شهیدان است که ایستادگی برابر شیطان‌ها به پیروزی می‌رسد

متفکر آزاد: دشمن درصدد است آرامش مردم را بر هم بزند

0 نظر

ارسال نظر

capcha