استکبارستیزی لازمه حرکت در مسیر ظهور و تحقق عدالت است

استکبارستیزی لازمه حرکت در مسیر ظهور و تحقق عدالت است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری، شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی بزرگداشت نیمه شعبان و یوم‌الله دوازدهم فروردین، اظهار کرد: بزرگداشت این دو عید بزرگ برای مردم ایران از اهمیت بسیاری برخوردار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ابرقدرت‌های شرقی و غربی، مکاتب سیاسی و اجتماعی و همچنین احزاب مختلف با همه شعارها و ادعاها نتوانسته‌اند سعادت و خوشبختی را برای جوامع بشری به ارمغان بیاورند، بیان کرد: نگاه امروز ملت‌های آزاده جهان به نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده از احکام مترقی و نجات‌بخش اسلام و ظهور امام عصر (عج) است.

وی، انتظار فرج را انتظاری هدفمند، پویا، سازنده و همراه با امید و اقدام دانست و گفت: آرمان الهی و هدف والای امام خمینی (ره) از رهبری انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) است.

حجت‌الاسلام اشجری با تاکید بر ضرورت زمینه‌سازی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: هدف نهایی این بیانیه که در آغاز دهه پنجم از عمر با برکت انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری نگارش و ابلاغ شده، ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه انتظار در دین مبین اسلام جایگاه رفیع و ویژه‌ای دارد و از آن به برترین اعمال تعبیر شده است، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی بستر انتظار را برای مردم خداجوی ایران اسلامی و مسلمانان جهان فراهم کرد تا با امید و نشاط معنوی برای دستیابی به آینده‌ای روشن تلاش کنند.

وی استکبارستیزی را از مهمترین ویژگی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: استکبارستیزی و مقابله با ظلم لازمه گام برداشتن در مسیر ظهور و تحقق عدالت در جهان است.

حجت‌الاسلام اشجری، رأی «آری» بیش از ۹۸ درصدی مردم انقلابی ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه‌پرسی سال ۵۸ را شکر نعمت انقلاب اسلامی و قدردانی از رنج امام خمینی (ره) دانست و گفت: یوم‌الله ۱۲ فروردین مصداق بارز آیه «وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ» بود که در این روز خاطره‌انگیز ملت ایران یکدل و یکرنگ با شور و شعف وصف‌ناشدنی به ندای ولی‌امر خویش لبیک گفت و یوم‌الله دیگری آفرید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه باید از این فرصت برای تبیین مفهوم انتظار و آرمان انقلاب اسلامی استفاده کرد، افزود: در این ایام مراسم سلامت‌محور متعددی در مساجد، بقاع متبرکه و مراکز فرهنگی سراسر استان گیلان با رعایت شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و توصیه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

تبلیغ دین از مسیر رفع گرفتاری‌های مردم می‌گذرد

مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد

روی کار آمدن دولت جوان حزب‌اللهی علاج مشکلات کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha