۳۰ میلیارد تومان برای ساخت زائرسرای مازندران درمشهد لازم است

۳۰ میلیارد تومان برای ساخت زائرسرای مازندران درمشهد لازم است

به گزارش سراج24، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ظهر چهارشنبه در سومین مجمع خیران سلامت بااظهار اینکه مشارکت اجتماعی منحصر به مشارکت مالی واقتصادی نیست، گفت: هدف از مشارکت اجتماعی صرفاً بعد و جنبه اقتصادی نیست.

وی با عنوان اینکه برای مشارکت همه اقشار مردم در کارهای خیرخواهانه باید برنامه ریزی کرد، گفت: زائرسرای استان در مشهد مقدس در دست ساخت بوده وزمینی برای اجرای این طرح تهیه شده است.

وی با اظهار اینکه در حال تلاش برای ساخت زائرسرای استان در مشهد هستیم، گفت: برای تکمیل زائرسرا در مشهد به ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

آیت الله محمدی لائینی با عنوان اینکه زائراسرای استان در مشهد هفت هزار مترمربع زیربنا دارد، گفت: ساخت هر مترمربع این زائرسرا به چهار تا پنج میلیون تومان اعتبار نیاز است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر مشارکت اجتماعی برای کارهای خیرخوانه گفت: با توجه به شرایط سختی اقتصادی، مردم باید وارد میدان شوند و پای کار آیند.

وی باعنوان اینکه باید سیاست‌های حمایتی در بخش بهداشت ودرمان را با حمایت خیران پیش بریم، گفت: در استان مازندران بیش از ۱۹ هزار نفر در بخش بهداشت ودرمان فعالیت دارند و مشارکت وهمراهی مردم با این بخش الزامی است.

وی به نقش وهمراهی مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب از جمله دوران دفاع مقدس یادآور شد: باید خواص هر صنفی را در کارهای اجتماعی مشارکت داد.

آیت الله لائینی با بیان اینکه برای توفیق در کارها باید نسبت به مردمی شدن امور اقدام کنیم، گفت: مقابله با کرونا نیازمند مشارکت اجتماعی است و بسیج افکار عمومی در این بخش الزامی است.

اخبار مرتبط

مراسم دعای عرفه در فضای باز بقاع مازندران برگزار می شود

عفاف و حجاب از مسائل مهم فرهنگی کشور است

معنویت انقلاب پاشنه آشیل نظام اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha