«راهیان نور مجازی» در تداوم نهضت روایتگری است

«راهیان نور مجازی» در تداوم نهضت روایتگری است

به گزارش سراج24، علی ملک شاهکوهی پیش از ظهر امروز در سومین روز برنامه راهیان نور بسیج دانش آموزی سپاه نینوا که در بستر نرم‌افزار شاد و فضای مجازی برگزار شد، اظهار کرد: بالغ بر 20 هزار دانش‌آموز برای اردوهای مجازی راهیان نور شرکت می‌کنند که استقبال خوبی در این زمینه انجام گرفت.

وی با اشاره به شرایط کرونایی کشور و وضعیت قرمز مناطق استان خوزستان تصریح کرد: اردوی معنوی راهیان نور امسال در بستر فضای مجازی پخش می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به پروژه اسلام‌هراسی دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برای شکست و نابودی نظام دینی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، همه وظیفه داریم که توطئه‌های دشمنان را در هر سطحی خنثی کنیم.

ملک‌شاهکوهی با اشاره به اینکه وحدت حول محور ولایت می‌تواند انقلاب اسلامی را از گردونه‌های سخت عبور دهد، افزود: باید همواره برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی آمادگی داشته باشیم چراکه دشمنان هیچگاه دست از توطئه برنمی‌دارند.

وی ایستادگی در برابر دشمنان و زیر بار نرفتن ظلم را یکی از اصول اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: استقلال‌خواهی و مبارزه با ظلم از شعائر دینی است که انقلاب اسلامی بعد از گذشت 42 سال همچنان بر حفظ آرمان‌ها استوار است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه وحدت حول محور ولایت رمز عبور از گردنه‌های سخت است، گفت: راهیان نور مجازی در تداوم نهضت روایتگری است.

اخبار مرتبط

کارگاه تولید متن در رسانه‌های اجتماعی

دوره جامع نویسندگی خلاق قلم سبز برگزار می‌شود

لزوم حضور مؤثر طلاب و روحانیون در فضای مجازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha