افشای اطلاعات مالی شخصیت های مهم جهان توسط هکرها

افشای اطلاعات مالی شخصیت های مهم جهان توسط هکرها

 

به گزارش «سراج24» به نقل از صدای روسیه ؛ در میان نام افرادی که اطلاعات شان منتشر شده است نام "جو بایدن" معاون رئیس جمهور آمریکا و "اریک هولدر" دادستان کل آمریکا نیز به چشم می خورد.
 
وب سایت "تی ام زد" روز گذشته با اعلام این خبر افزوده است که هکرها اطلاعات بسیار حساس فهرستی از هنرمندان شناخته شده آمریکایی از جمله "پاریس هیلتون"، "کیم کارداشیان"، "مل گیبسون" و همچنین سیاستمدارانی چون "جو بایدن" معاون رئیس جمهور آمریکا، "هیلاری کلینتون" وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و "اریک هولدر" دادستان کل آن کشور را افشا نموده اند اما این اطلاعات را با همگان به اشتراک نگذاشته اند. 
 
خبرگزاری "راشا تودی" از وب سایت "اکسپوزد دات اس یو" خواست تا اطلاعات بیشتری را در این باره در اختیار آن خبرگزاری قرار دهد اما این وب سایت اظهار داشته که نمی تواند اطلاعات مالی هیلاری کلینتون و جو بایدن را ارائه نماید با این حال در مورد هنرمندان آمریکایی می تواند تا حدی این کار را انجام دهد.
 
در این میان اطلاعات بدست آمده از سوی هکرها گسترده است و شماره تلفن ها و شماره کارت های اعتباری این افراد را نیز شامل می شود. در مورد هیلاری کلینتون هکرها تنها شماره خدمات اجتماعی (سوشیال سکوریتی) وی و محل اقامتش را فاش ساخته اند. 

اخبار مرتبط

دستاورد بزرگ صهیونیست‌ها در آسمان عربستان

ذوق زدگی تل‌آویو از حمله موشکی آمریکا به سوریه

افشاگری تحلیلگر اسرائیلی درباره ترور دانشمند ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha