دفاع مقدس نباید مورد غفلت قرار گیرد

 دفاع مقدس نباید مورد غفلت قرار گیرد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز یک شنبه در آئین رونمایی از پوستر سومین جشنواره فعالان فضای مجازی دفاع مقدس و مقاومت در تبریز گفت: فرهنگ مقاومت و ایثار باید در جامعه نهادینه شود.

وی با اشاره به اهمیت یادآوری دوران دفاع مقدس گفت: جوانان و نوجوانان باید با اتفاقات جنگ تحمیلی و دفاع مقدس آشنا شوند چراکه فرهنگ دفاع مقدس یکی از بهترین نسخه‌های غلبه بر مشکلات کشور است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید به صورت منسجم برای گسترش فرهنگ دفاع مقدس تلاش کنیم، ادامه داد: دوران هشت سال دفاع مقدس بخشی از هویت ایرانی‌ها است و اگر فرهنگ دفاع مقدس در شریان‌های جامعه جاری و ساری شود، کشور بیمه خواهد شد.

آل هاشم اظهار داشت: فرهنگ اصیل و مردمی دفاع مقدس باید برای همیشه تاریخ زنده و پویا بماند. رسانه‌های داخلی به مناسبت‌های مختلف به دفاع مقدس پرداخته‌اند اما با توجه به گستره و عظمت دفاع مقدس کارهای انجام شده کافی نیست.

وی بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای نشر معارف دفاع مقدس تاکید داشت و گفت: باید با استفاده حداکثری از این امکان، برای نشر معارف دفاع مقدس تلاش کرد.

اخبار مرتبط

مسئولان شورای فرهنگ عمومی بر روی بیانیه گام دوم انقلاب تمرکز کنند

انتخابات فرصت تبیین دستاوردهای نظام است

تیم مذاکره کننده ایرانی مراقب شیطنت های آمریکا باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha