کسانی لیاقت شهادت دارند که عمری را به رزمندگی سپری کردند

کسانی لیاقت شهادت دارند که عمری را به رزمندگی سپری کردند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده درگذشت سیدعلی باب المراد مسئول شورای هیئت‌های مذهبی اهواز را با صدور پیامی تسلیت گفت؛ در این پیام تأکید شده است: «قطعاً کسانی که عمری را به رزمندگی سپری نمودند لیاقت شهادت دارند، چرا که مانند شهدا تا آخرین نفس از مجاهدت در راه حق به انحای مختلف دست نکشیدند».

در این پیام نیز بیان شده است: «آقا سید علی باب المراد عزیز از این دسته بود که در دوران دفاع مقدس جان بر سر دست گرفته رو در رو جنگ سخت با دشمن را بر از پای بنشستن ترجیح داد و بعد از دفاع مقدس جهاد را در عرصه جنگ نرم در مسجد و هیئت حسینی (ع) دنبال نمود و در صحنه‌های گوناگون انقلاب اسلامی حضوری همه‌جانبه و مخلصانه داشت، شور و هیجان و اشتیاقش در جمع‌کردن هیئات برای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال هرگز از خاطرها نمی رود».

همچنین در این پیام گفته شده است: «چه افتخاری و مباهاتی برایش داشت، قدرت نمایی و پای کار انقلاب بودن هیأت‌های حاشیه و مرکز شهر اهواز و چه اشک شوقی در چشمانش حلقه می‌بست آنگاه که در هنگامه راهپیمایی مرتب از ماشین پیاده می‌شد و بین مردم پوسترهای حاج قاسم و ابومهدی را توزیع می‌کرد، چه متواضعانه و چه پدرانه مسئولین هیأت‌ها را دوست می‌داشت و عاشقش بودند».

در این پیام نیز آمده است: «فراقش برای همه ما سخت و جانکاه است اما به حتم او نیز همانند مولایش حسین علیه السلام که عمری نوکری‌اش را کرد لحظات آخر تسلیم رضا و قضای الهی شد و آسمانی گشت و غم و اشک و آه را بر چهره یارانش به یادگار گذاشت».

در این پیام نیز گفته شده است: «بدین‌وسیله درگذشت این مرد انقلابی و ولایی و هیأتی را به خانواده و فرزندان برومند ایشان و وابستگان و همچنین همکاران و همرزمان به خصوص مسئولین هیأت‌های مذهبی استان خوزستان و شهر اهواز تسلیت عرض می‌نمایم. قرین رحمت الهی و غفران حضرت حق باد. حشره الله مع ائمه الهدی و اصدقائه من الشهدا و الصلحاء».

اخبار مرتبط

گفتمان انقلابی باید بتواند به پرسش‌های افکار عمومی پاسخ دهد

تبلیغ دین از مسیر رفع گرفتاری‌های مردم می‌گذرد

نشست هم‌اندیشی مبارزه با فرق انحرافی در خوزستان برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha