۳۵۳۵ نهال به یاد شهدای زنجان غرس می شود

۳۵۳۵ نهال به یاد شهدای زنجان غرس می شود

به گزارش سراج24، حبیب ملایی یگانه شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شهر زنجان ۵۰ هکتار فضای سبز وجود دارد، گفت: شهرداری به توسعه فضای سبز در شهر زنجان بسیار جدی بوده و مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد.

وی با بیان اینکه در صدد هستیم تا طی سه سال آینده سرانه فضای سبز را به ۲۰ متر مربع به ازای هر شهروند باید برسانیم، اظهار کرد: در هفته منابع طبیعی شهرداری زنجان ۱۰ هزار اصله نهال در پارک گلستان، پونک و دیگر مکان‌های تعیین شده غرس خواهد کرد.

شهردار زنجان با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری زنجان برای این هفته کاشت نهال به تعداد شهدای استان زنجان است، گفت: به همین منظور تعداد سه هزار و ۵۳۵ نهال خریداری شده که در کوی پونک در هفته منابع طبیعی غرس می‌شود.

یگانه با بیان اینکه برای تأمین سلامت در جامعه باید به توسعه فضای سبز توجه شود، تاکید کرد: یکی از ضرورت‌های امروز برای حفظ محیط‌زیست توسعه فضای سبز است.

وی به استانداردسازی پارک‌ها و بوستان‌ها در شهر زنجان اشاره کرد و ابراز داشت: توجه به این امر مهم باعث می‌شود شهروندان بهتر از فضای سبز استفاده کنند و در ارتقای سلامتی مردم هم بسیار موثر است.

اخبار مرتبط

کاشت 200 اصله نهال به نیت شهدای شورین همدان

توزیع رایگان ۶۲۰۰ نهال مثمر در مرکزی توسط قرارگاه جهادی نشا آفتاب

از کاشت 10 هزار نهال تا همراهی گروه‌های جهادی در درختکاری

0 نظر

ارسال نظر

capcha