مردم افراد اصلح را برای ورود به شوراها انتخاب کنند

مردم افراد اصلح را برای ورود به شوراها انتخاب کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه یکشنبه در جلسه مسئولان نظارت بر انتخابات سال ۱۴۰۰ که در ساختمان مرکزی شورای نگهبان ورامین برگزار شد، اظهار داشت: اگر انتخابات سالم می‌خواهیم باید پای شورای نگهبان در میان باشد چرا که اعضای این شورا در سه رکن اساسی جسمی، دینی و اخلاقی سالم هستند و هرگز دین خود را به دنیا نمی‌فروشند.

وی افزود: مردم می‌بایست با بصیرت، درک شرایط، توجه به روحیه انقلابی و جهادی کاندیداها، شایستگی کاندیداها را به درستی ارزیابی تا اصلح‌ترین افراد به عنوان رئیس جمهور و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاها راه پیدا کنند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: مردم باید فردی را برای کرسی ریاست جمهوری برگزینند که با روحیه انقلابی لرزه بر تن دشمن اندازد و رأی و جهت گیری های سیاسی هدفش دفاع از ارزش‌های اسلام باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: نیروهای انقلابی نیز می‌بایست با رعایت چارچوب قانون در خصوص انتخابات، نقش خود را در جهت روشنگری، تبیین شاخصه‌های انقلابی و جهادی و تبیین مؤلفه‌های شایستگی یک رئیس جمهور و کاندیدا شورای اسلامی شهر و روستا در تراز انقلاب به خوبی ایفا کنند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران عنوان داشت: حضور حداکثری در انتخابات یک اصل و از ضرورت‌های نظام است و مردم باید با حضور در پای صندوق‌های رأی آینده کشورشان را رقم بزنند و برای چهار سال آینده تصمیم بگیرند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha