بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است

بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است

به گزارش سراج24، سردار حمید دامغانی شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده شهید اختری به میزبانی منزل این شهید ۱۶ ساله دانش‌آموز، با بیان اینکه ما نیازمند دعای خانواده‌های شهدا برای گام برداشتن استوار در راه امام و شهدا هستیم، تاکید کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا به منزله‌ی ترویج ایثار و شهادت است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه بازخوانی خاطرات و وصیت نامه‌های شهدا اثرات مثبت فراوانی به همراه دارد که باید این کار ترویج داده شود، افزود: بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است زیرا می‌تواند تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار داشته باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا دیگر رسالت سپاه است، تاکید کرد: خانواده شهدا در زمره نعمات ما در استان هستند که با تکریمشان به نوعی قدرشناسی مان را از آنان و ایثارگری شأن نشان می‌دهیم.

محمد یزدانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در این دیدار گفت: وظیفه همه مسئولان است که با خانواده‌های شهدا دیدار کنند و این موضوع با جدیت در بنیاد شهید استان دنبال می‌شود همچنین این اداره کل در زمینه تدوین فرهنگ نامه شهدای استان و گردآوری خاطرات و اسناد اهتمام دارد.

به گزارش مهر، قرائت زیارت عاشورا از دیگر برنامه‌های این دیدار بود.

دانش‌آموز ۱۶ ساله شهید علی اختری در ارتفاعات گوجار کردستان به شهادت رسیده است.

اخبار مرتبط

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فقط به «تجلیل» ختم نشود

استان سمنان دارای ۱۲ مدرسه علمیه خواهران است

برخی مسئولان ارشد استان سمنان در نمازجمعه حضور نمی‌یابند

0 نظر

ارسال نظر

capcha