عده ای برای تدفین شهدای گمنام در باغ ملی رامسر بازی درآوردند

عده ای برای تدفین شهدای گمنام در باغ ملی رامسر بازی درآوردند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری بعدازظهر یکشنبه در آئین تدفین وخاکسپاری شهدای گمنام در رامسر با انتقاد از عدم اجازه برای تدفین پیکرهای مطهر شهدا در باغ ۳۳ هکتاری اظهار داشت: چگونه این باغ ۳۳ هکتاری برای دو شهید مکانی ندارد و اینکه یک عده برای دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری بازی در آوردند، زیبنده و پسندیده نیست.

وی افزود: کسانی که یک روز گرد و غبار جنگ در تنشأن نیست برای دفن شهدا نظر می‌دهند که تأسف بر انگیز است.

وی با بیان اینکه شهدای گمنام به شهرستان رامسر کرامت و عزت بخشیدند و باید قدردان آنها باشیم، با گرامیداشت رحلت حضرت زینب (سا) افزود: حضرت زینب در تقوی زبانزد بود و ملقب به عابده آل علی شد زیرا اهل عبادت و عفیف بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران با انتقاد از بد اخلاقی‌های برخی مسئولین و مردم نسبت به عدم دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری تصریح کرد: یک عده برای دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری بازی در آوردند که زیبنده و پسندیده نیست.

حجت الاسلام تسخیری خطاب به فرماندار، اعضای شورای شهر، میراث فرهنگی و کسانی که با دفن شهدا در باغ ۳۳ هکتاری مخالفت می‌کردند خاطر نشان کرد: چند آهن پاره در باغ ۳۳ هکتاری افتاده است و همان مجوزی که برای آنها دادید باید برای دو شهید گمنام می‌دادید.

وی افزود: این آهن پاره‌ها چرا در باغ ۳۳ هکتاری بنا شد و تخریب نمی‌شود و چرا کسانی که بدون مجوز اقدام به ساخت آن کردند به دستگاه قضائی معرفی نمی‌شوند؟، کدام میراث از شهید گمنام گران سنگ تر است و چرا در برابر خاکسپاری شهید در باغ ۳۳ هکتاری مقاومت کرده‌اید.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران با اظهار اینکه ولایتمداری، اطاعت پذیری دارد، بااشاره به انتخابات پیش روی گفت: باید بیدار و هوشیار باشیم و انتخاب درست کنیم زیرا شعار ولایت دادن کاری ندارد اما اصل انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن است.

اخبار مرتبط

چهاردهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود

مزار شهدای گمنام ورامین گلباران شد

رامسر میزبان ۲ شهید گمنام می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha