هدف یونسکو تربیت افراد بر مبنای فرهنگ غربی است

هدف یونسکو تربیت افراد بر مبنای فرهنگ غربی است

به گزارش سراج24، اکبر کاوسی در دیدار با با فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان همدان در پاسخ به سوالاتی در خصوص تأسیس دفتر یونسکو در همدان اظهار کرد: عملکرد شورای شهر باید مبتنی به قرآن، مکتب، اهل بیت و منویات امام جامعه باشد.

عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در جامعه اسلامی باورهای دینی باید فراگیر و به آموزه‌های مکتب تشیع تکیه شود، ادامه داد: تأسیس این دفتر مانعی در برابر رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه هدف سازمان یونسکو تربیت و آموزش افراد بر مبنای فرهنگ غربی است، افزود: این مسئله مغایر با اصول دین مبین و انسان ساز اسلام است.

کاووسی با اشاره به آیات شریفه سوره توبه که می‌فرماید لیظهره علی الدین کله و لو کره المشرکون، ادامه داد: این آیات به لزوم ترویج و صدور معارف اسلام در ملل و سایر فرهنگ‌ها را که گامی است در تحقق تمدن نوین اسلامی متذکر می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر همدان در پایان افزود: دشمن پس از ناامید شدن از نفوذ در ساختار رسمی آموزش و پرورش، سعی در نفوذ به نهادهای عمومی و مردم نهاد از جمله سمن‌ها و تزریق افکار خود به این طریق است که با اتکا به قدرت خداوند در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهد ماند.

کاوسی گفت: هدف سازمان یونسکو تربیت و آموزش افراد بر مبنای فرهنگ غربی است.

اخبار مرتبط

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به منتقدان بازگشایی مدارس

آموزش آنلاین قرآن به رشته‌های مصوب مشاغل خانگی وزارت کار پیوست

شهادت؛ مقصدی که از جلسات آموزش قرآن آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha