۱۰ زندانی نیازمند تربت‌حیدریه امروز آزاد شدند

۱۰ زندانی نیازمند تربت‌حیدریه امروز آزاد شدند

به گزارش سراج24، سعید سرباز جانفدا ظهرامروز در آیین آزادسازی زندانیان با بیان اینکه در قالب اجرای طرح نذر هشتم ۱۰ نفر از زندانیان  معسر و نیازمند تربت‌حیدریه امروز آزاد شدند، اظهارکرد:هشت نفر از این افراد در قالب طرح نذر هشتم و ۲ نفر نیز به مناسبت سالروز رحلت سالروز رحلت حضرت زینب(س) به همت خیران، امام جمعه و نمازگزاران مساجد این شهر به آغوش خانواده باز گشتند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی گفت:در چهارمین مرحله طرح استانی نذر هشتم که در هشتم هرماه با تاسی از حضرت رضا(ع) انجام می‌شود ۶۴۰ میلیون ریال بدهی زندانیان نیازمند تسویه شد که از این میزان ۲۳۰ میلیون ریال توسط شاکیان تخفیف داده شد و بقیه بوسیله افراد خیر به شاکیان پرداخت شد.

جانفدا افزود: زندانیان آزاد شده در این طرح ابتدا سه روز  به همراه خانواده به زیارت امام هشتم(ع) اعزام می‌شوند و سپس در پیوند با امام جماعت و مسجد محله خود به زندگی آبرومندانه باز خواهند گشت.

حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه نیز ضمن استقبال از اجرای کامل این طرح و پیوستهای فرهنگی پیش بینی شده در تفاهمنامه گفت: خوشبختانه تربت حیدریه ظرفیت بالایی در انجام امور خیریه و مردمی دارد که پس از این با همت ائمه جماعات مساجد و فعالیت فرهنگی این ظرفیت معطوف اجرای کامل طرح نذر هشتم خواهد شد.

گفتنی است؛ با وعده امام جمعه تربت حیدریه اردیبهشت ماه نیز این شهرستان مجری طرح نذر هشتم خواهد بود.

اخبار مرتبط

آژیر فرونشست زمین در کاشمر به صدا در آمده است

آیت‌الله علم‌الهدی: ثمرات لشکر فاطمیون در محور مقاومت ظهور پیدا کرد

حضور مردم در مراسم تشییع شهید اصلانی نشانگر نفرت از جریان تکفیری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha