فروش آثار هنری هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت

فروش آثار هنری هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت

به گزارش سراج24، شریف اسلامی در این باره گفت:در این برنامه بنا داریم تا هنرمندان  سراسر کشور را که تمایل دارند به نوعی با مردم سی سخت کمک و همدردی نمایند،مشارکت دهیم.

اسلامی بیان داشت: در این برهه از زمان که زلزله سی‌سخت آسیب‌های مادی و روحی و روانی فراوانی وارد کرده و مردم شهر سی سخت نیاز به محبت ،توجه ،عاطفه و امید دارد، هنرمند است که در این شرایط خاص  می تواند با احساس و خصلت انسان دوستانه ای که دارد با ایجاد نشاط در جامعه به کمک ‌مردم بیاید.

رئیس حوزه هنری  با بیان اینکه؛جامعه هنری استان همیشه درصحنه‌های مختلف حضور موثر داشته است،گفت:هنرمندان حوزه‌های مختلف هنری تمام تلاش خود را در این موقعیت برای ایجاد شادی‌ و امیدآفرینی در شهر آسیب دیده سی سخت در جهت تسکین آلام مردم این شهر بکار می گیرند.

وی تصریح کرد:تمام عواید فروش این آثار به مردم شهر سی‌سخت و روستاهای آسیب دیده از زلزله اخیر اختصاص داده خواهد شد.

اسلامی افزود: مشارکت کنندگان در این امر خیر می‌توانند جهت انتخاب وخرید آثار به پیج اینستاگرام حوزه هنری به آدرس:@artyasuj.irمراجعه نماید.
وی  زمان برگزاری این اکسپوی هنری را 10 الی 25 اسفند ماه خواند و گفت علاقمندان جهت هرگونه  اطلاعی  در این زمینه با شماره تلفن های 09174327385و09173411080 تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

فراخوان اولین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملکوت منتشر شد

سه اثر تولیدی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد

خوشنویسان کشور به جشنواره جهانی پیامبر رحمت(ص) دعوت شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha