فروش آثار هنری هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت

فروش آثار هنری هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت

به گزارش سراج24، شریف اسلامی در این باره گفت:در این برنامه بنا داریم تا هنرمندان  سراسر کشور را که تمایل دارند به نوعی با مردم سی سخت کمک و همدردی نمایند،مشارکت دهیم.

اسلامی بیان داشت: در این برهه از زمان که زلزله سی‌سخت آسیب‌های مادی و روحی و روانی فراوانی وارد کرده و مردم شهر سی سخت نیاز به محبت ،توجه ،عاطفه و امید دارد، هنرمند است که در این شرایط خاص  می تواند با احساس و خصلت انسان دوستانه ای که دارد با ایجاد نشاط در جامعه به کمک ‌مردم بیاید.

رئیس حوزه هنری  با بیان اینکه؛جامعه هنری استان همیشه درصحنه‌های مختلف حضور موثر داشته است،گفت:هنرمندان حوزه‌های مختلف هنری تمام تلاش خود را در این موقعیت برای ایجاد شادی‌ و امیدآفرینی در شهر آسیب دیده سی سخت در جهت تسکین آلام مردم این شهر بکار می گیرند.

وی تصریح کرد:تمام عواید فروش این آثار به مردم شهر سی‌سخت و روستاهای آسیب دیده از زلزله اخیر اختصاص داده خواهد شد.

اسلامی افزود: مشارکت کنندگان در این امر خیر می‌توانند جهت انتخاب وخرید آثار به پیج اینستاگرام حوزه هنری به آدرس:@artyasuj.irمراجعه نماید.
وی  زمان برگزاری این اکسپوی هنری را 10 الی 25 اسفند ماه خواند و گفت علاقمندان جهت هرگونه  اطلاعی  در این زمینه با شماره تلفن های 09174327385و09173411080 تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

1000 خانه در کهگیلویه و بویراحمد کلنگ‌زنی می‌شود

۲۸۰ زندانی جرائم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند

هنرمندان کردستانی پویاتر از گذشته در نشر هنر انقلاب تلاش کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha