امنیت ضروری ترین امر برای رشد یک جامعه است

 امنیت ضروری ترین امر برای رشد یک جامعه است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی، در دیدار با سرهنگ علیرضا کاظمی آبیز، فرمانده یگان ویژه استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: طبعاً وظیفه ای که بر عهده کارکنان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است، امور مهمی است که نیاز ضروری یک جامعه به شمار می رود.

وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت پایدار افزود: هر چقدر مردم نسبت به نظام و کارگزاران جامعه اسلامی، خصوصا نیروی انتظامی و کسانی که مسئول تامین امنیت هستند، گرایش بیشتری داشته باشند، دلدادگی به نظام بیشتر می شود.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه امنیت نعمت بزرگی است که به لطف الهی و به برکت زحمات کارکنان نیروی انتظامی حاصل شده است، تصریح کرد: امنیت ضروری ترین امر برای رشد علمی، اقتصادی و عمرانی یک جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین محامی با تاکید بر اینکه همه اقشار جامعه باید قدردان زحمات و تلاش های شبانه روزی پلیس باشند، بیان کرد: ایمان به خدا و اخلاص، به کار شما برکت می دهد؛ توجه مردم کار شما را دلنشین و جایگاه شما را در دل های مردم تقویت می کند و این امر، در واقع تحکیم پایه های نظام در جامعه به شمار می رود.

وی در پایان با اشاره به دشمنی ها و توطئه های متعدد دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: تامین امنیت در همه ابعاد زندگی مردم، چه فردی و چه اجتماعی تاثیرگذار، حساس و مهم است که با تلاش ها و مجاهدت های شما کارکنان نیروی انتظامی آثار و برکات آن ملموس و قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط

دشمن در نقاط مختلف منطقه زیر ذره بین سپاه پاسداران قرار دارد

یک تیم تروریستی در منطقه عمومی بوکان منهدم شد

حجاب موجب ارتقا امنیت اجتماعی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha