شهید «علی حبیب‌زاده»:

هیچ وقت به فکر دنیای مادی نباشید

هیچ وقت به فکر دنیای مادی نباشید

به گزارش سراج24، در چهلمین سالگرد دفاع مقدس وصیت‌نامه تعدادی از شهدای آذربایجان‌شرقی در هشت سال دفاع مقدس منتشر می‌شود.

وصیت‌نامه شهید «علی حبیب‌زاده»:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اشهدان لااله وحده لا شریک له و اشهدان محمد عبده و رسوله و اشهدان امیرالمومنین علی ولی‌الله»

نه برای همه، نه برای امت حزب‌الله، نه برای ایران، بلکه برای تمام ملت دنیا می‌جنگم. قسم می‌خورم به لباسی که در بدن دارم و کفن‌ام خواهد شد، راهی را که انتخاب کرده‌ام راهی کامل بوده و بی‌تردید همان راهی است که حضرت مهدی موعود(عج) ادامه دهنده آن راه خواهد بود.

مدتی است که می‌خواهم وصیت بنویسم ولی جرات برداشتن قلم و کاغذ را در خود نمی‌یابم؛ چرا که جرات شهادت را در خود مشاهده نمی‌کنم ولی باید نوشت. انشاءالله که برای خدا باشد.

مادرم می‌دانم که در طول زندگی برایتان فرزندی لایق نبوده‌ام و همیشه موجب اذیت‌تان بودم. نیز می‌دانم شما زحمات زیادی برای بزرگ کردنم کشیده‌اید ولی شما را به مظلومیت زینب(س) قسم می‌دهم که حلالم نمائید. ای مادرم، شیرت را حلالم کنم چرا که بهشت زیر پای مادران است. برادران و دوستان، طلب عفو و حلالیت می‌کنم.

خواهرم، اگرچه حق برادری را در حق‌تان ادا ننموده‌ام، از شما طلب عفو و بخشش می‌کنم. سفارش بنده به شما حفظ حجاب اسلامی و روبرو شدن با مصائب و مشکلات زندگی است. برادرم به رغم ناراحتی‌تان از بنده و اذیت کردن‌هایم از شما طلب حلالیت دارم.

تنها سفارش که به دوستان و آشنایان دارم این است خدای ناکرده هیچ وقت امام را تنها نگذارید و هیچ وقت به فکر دنیای مادی نباشید. همیشه در جهت تقویت جبهه‌های جنگ کوشا باشید. باحضور در جبهه زمینه را برای ظهور آقا امام زمان (عج) فراهم سازید.

خوب است به همه برادران دینی و دوستان و آشنایان عرض کنم که سعی کنید همیشه قدم‌هایتان در جهت کسب رضای حق تعالی، محکم و استوار باشد و فردی مخلص برای انقلاب و جمهوری اسلامی باشید. تمام کارهایتان در جهت پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی و فرمان‌های امام امت باشد.

اخبار مرتبط

شهید طلبه ای که پیکرش ۱۳ ماه بعد از شهادت سالم بود

جای خالی طنز دفاع مقدس در میان کتاب‌ها

سیری بر زندگی شهید «محمّدحسن ابراهیمی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha