سپاه محور اقتدار نظام است

سپاه محور اقتدار نظام است

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید احمد علم الهدی روز گذشته در آئین بهره‌برداری و رونمایی از پروژه‌های عمرانی اقتصاد مقاومتی مشهد با اشاره به ولادت حضرت علی (ع) اظهار کرد: تولد حضرت علی (ع) در کعبه، علاوه براینکه افتخار و امتیاز برای امیرالمومنین (ع) است، بیانگر این است که ممتازترین افراد در کره خاکی مردم وابسته به ولایت امیرالمومنین هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه سپاه فقط یک نهاد نظامی محسوب نمی‌شود، بلکه مفیدترین و پر برکت ترین نهاد این نظام محسوب می‌شود گفت: سپاه پر برکت ترین و مفید ترین نهاد نظام در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی است.

امام جمعه مشهد موفقیت‌های به دست آمده در حاشیه شهر مشهد را حاصل فداکاری و ایثارگرهای سپاه دانست و اظهار کرد: جلب مشارکت‌های مردمی و محرومیت زدایی به شکلی که در خراسان رضوی اتفاق افتاده است در بین استان‌های سراسر کشور کم نظیر است.

وی افزود: هماهنگی، یکپارچگی و وحدت فرمانده سپاه امام رضا (ع) با دیگر ارگان‌ها و مدیران دیگر دستگاه‌ها باعث ظهور ظرفیت‌های موجود شده است.

آیت الله علم الهدی ظرفیت سپاه را فراتر از یک نهاد نظامی دانست و اظهار کرد: به نتیجه رسیدن تلاش‌های گسترده سپاه در حاشیه شهر مشهد نشان می‌دهد در سایه هماهنگی و تلاش می‌توان از ظرفیت بالای سپاه و دیگر نهادها به خوبی استفاده کرد.

وی گفت: آن عناصری که سپاه را صرفاً یک نهاد نظامی می‌دانند و به بهانه اینکه سپاه یک نهاد نظامی است و نباید در عرصه‌های سیاسی فعال باشد بدانند سپاه محور اقتدار نظام در همه عرصه‌ها مانند عرصه‌های محرومیت زدایی، عمران و سازندگی و توسعه اقتصادی کشور مطرح است.

امام جمعه مشهد مسائل فرهنگی، امنیتی و محرومیت‌زدایی حاشیه شهر مشهد را یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: در بحث فرهنگی و امنیتی تمام دستگاه‌های مرتبط با محوریت سپاه موفقیت‌های خوبی داشتند و در بحث محرومیت زدایی نیز پس از دو سال فعالیت و تلاش شاهد نتیجه خوبی هستیم.

اخبار مرتبط

بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است

روحیه بسیجی یعنی حرکت رو به جلو

برای شهادت سردار سلیمانی از ۲ سال پیش رشده بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha