مخدوش کردن شخصیت پیامبر برای مخدوش کردن چهره اسلام است

مخدوش کردن شخصیت پیامبر برای مخدوش کردن چهره اسلام است

به گزارش سراج24، مجید چهری ظهر امروز در مراسم اختتامیه همایش مقاله کوتاه با عنوان اسلام هراسی و توهین به مقدسات اسلامی در عصر حاضر که به صورت وبینار با همکاری خبرگزاری مهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: هدف دشمنان اسلام از خدشه‌دار کردن چهره و تخریب شخصیتی پیامبر اکرم (ص)، امامان، ائمه اطهار و رهبر معظم انقلاب مخدوش کردن چهره اسلام و ترویج اسلام هراسی در جهان است.

وی افزود: دشمنان با نشر شایعه و سرپوش نهادن بر حقایق اسلام و سیره پیامبر و امامان سعی در تحریف حقایق دارند، در این شایعه پراکنی‌ها مخدوش کردن چهره پیامبر اسلام و الگوهای تربیت شده ناب که در صدر آن حضرت علی (ع) قرار دارد بسیار دیده می‌شود.

رئیس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه به روش‌های مقابله با هجمه‌های دشمنان اشاره کرد و گفت: در مقابله با حملات دشمن باید در راستای تبیین حقایق اسلام و معرفی چهره‌ها و الگوهای تربیت شده ناب در دین مبین اسلام کوشید تا از اسلام هراسی در جهان کاسته شود.

وی با بیان اینکه اسلام هراسی در دنیای کنونی واقعیتی تلخ است، ادامه داد: وظیفه تمام مسلمان چه شیعه و چه سنی دفاع از حیثیت دین بوده و در این راستا نقش دانشگاه بسیار قابل توجه است، به گونه‌ای که سالانه باید حداقل ۲ کارگاه راهکارهای مقابله با اسلام هراسی در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شود.

به گفته چهری هدف از برگزاری وبینار اختتامیه همایش مقاله کوتاه با عنوان اسلام هراسی و توهین به مقدسات اسلامی در عصر حاضر برای به تحریر درآمدن و ماندگار شدن آموخته‌های دانشگاهیان است.

اخبار مرتبط

حوزه های علمیه وظیفه تحقق اسلام در زندگی مردم را برعهده دارند

تبلیغات اسلامی متولی تعطیلی مناسبتی نیست

فعالان اقتصادی از مانع تراشی بر سر راه تولید گله مندند

0 نظر

ارسال نظر

capcha