ظرفیت‌های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

ظرفیت‌های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد صالحی در مراسم تجلیل از ۸۶ مبلغ جهادی استان کرمانشاه در عرصه سلامت و مقابله با ویروس کرونا که با حضور مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس امامزاده ابراهیم شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تمام ظرفیت‌های سازمان اوقاف برای مقابله با این ویروس منحوس به میدان آمد.

وی با بیان اینکه در شرایطی که جهان در اثر این ویروس با مشکلاتی از جمله دستبرد به فروشگاه‌ها مواجه بود، افزود: تمام ظرفیت‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از محل اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با این ویروس بسیج و هزینه شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه روحانیون مدافعان گمنام حوزه سلامت بودند که در بیمارستان‌ها به بیماران مبتلا به کرونا خدمت می‌کردند، تصریح کرد: این مبلغان جهادی در بخش‌های مختلف از جمله تدفین، توزیع بسته‌های معیشتی، دارو و درمان خالصانه به ارائه خدمت به مردم استان کرمانشاه پرداختند.

صالحی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۷۰ میلیارد ریال بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده این استان توزیع کرد.

اخبار مرتبط

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

شهیدی که دغدغه وحدت شیعه و سنی در کرمانشاه را داشت

خیران امسال ۸ هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه اهدا کردند.

0 نظر

ارسال نظر

capcha