توزیع رایگان ۶۲۰۰ نهال مثمر در مرکزی توسط قرارگاه جهادی نشا آفتاب

توزیع رایگان ۶۲۰۰ نهال مثمر در مرکزی توسط قرارگاه جهادی نشا آفتاب

به گزارش سراج24، سید عباس حسینی ظهر دوشنبه با اشاره به فعالیت‌های گروه جهادی شهید برونسی در آستانه روز درختکاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه سنت حسنه کاشت درخت در سالهای اخیر با اهتمام و استقبال مردم همراه بوده است اما با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن قرار داریم توسعه فضای سبز اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی با تاکید بر اثرگذاری درختکاری در جلوگیری از سیلاب، افزود: گروه جهادی شهید برونسی استان مرکزی برای اولین بار در استان فعالیت‌های تخصصی جهادی در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست را شروع کرده که این فعالیت‌ها با توجه به آستانه روز درختکاری و فصل بهار قوت بیشتری به خود گرفته است.

مسئول گروه جهادی شهید برونسی تصریح کرد: قرارگاه جهادی نشا آفتاب در این راستا با همت جهادگران بسیجی و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و حمایت‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تشکیل شده که بنا داریم به نیت شهدای والامقام استان مرکزی ۶۲۰۰ نهال مثمر را در سطح شهرستان‌های شازند، اراک و ساوه توزیع کنیم که هر نهال به یاد یک شهید والامقام کاشته می‌شود و امید داریم که عنایات شهدا شامل حالمان شود.

حسینی تاکید کرد: یکی از مهمترین اهدافی که در قرارگاه جهادی نشا آفتاب دنبال می‌کنیم راه اندازی نهضت مردمی و جهادی کاشت درختان مثمر بومی برای بهبود معیشت خانواده‌ها در قالب طرح توزیع رایگان نهال مثمر است که البته آثار و برکات و اهداف دیگری نیز در کنار آن دنبال خواهد شد.

وی بیان کرد: هدف گذاری اولیه برای توزیع ۶۲۰۰ نهال مثمر صورت گرفته است و امیدواریم با حمایت‌های دستگاه‌های متولی و خیرین بتوانیم در یک ماه آینده نهال بیشتری تأمین و توزیع کنیم.

اخبار مرتبط

صنایع و وسایل نقلیه سهم بسیار بالایی در آلایندگی دارند

فعالیت مرکز واکسیناسیون مصلی بیت‌المقدس تا ساعت ۱۲ شب

ساده‌زیستی شهید رجایی الگویی برای مدیران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha