مصطفی سلطانی در پیشبرد آرمان‌های امام راحل استوار بود

مصطفی سلطانی در پیشبرد آرمان‌های امام راحل استوار بود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ‌«سیدمهدی قریشی» نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌ غربی در پیامی درگذشت جانباز سرافراز و مجاهد انقلابی «مصطفی سلطانی» را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

‌بسم الله الرَّحمن الرَّحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

خبر درگذشت جانباز سرافراز و مجاهد انقلابی و خستگی‌ناپذیر مرحوم حاج مصطفی سلطانی که نماد ایستادگی و مقاومت در تقابل با ایادی استکبار و احزاب منحله در منطقه بود موجب تألم و تأثر شد.

ایشان که بارها و بارها در نبرد با مزدوران منطقه‌ای و ایادی استکبار و پس از ترورهای مکرر و ناموفق تا پای شهادت پیش رفت، نشان داد که در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی و پیشبرد آرمان‌های امام راحل ثابت قدم و استوار است و به عنوان محور اتحاد شیعه و سنی در دفاع از کیان جمهوری اسلامی پرچمدار خواهد بود.

فقدان این رزمنده دیرین جبهه حق را به مردم آذربایجان‌ غربی و خانواده محترم ایشان و عشایر غیور کرد منطقه و همه رزمندگان و مجاهدان و پیشمرگان مسلمان کرد، تسلیت گفته و برای بازماندگان گرامی و دوستداران ساحت ولایت‌مداری آرزوی اجر و صبر دارم.

اخبار مرتبط

ضرورت تولید محتوا در فضای مجازی توسط نیروهای انقلابی

شورای هیئات مذهبی نقش بسزایی در هدایت تشکل‌های مردمی دارند

خدمات نیروهای کمیته انقلاب در دفاع از جمهوری اسلامی همیشه ماندگار خواهد ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha