ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود

ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین احد عبداللهی، امروز در بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان لرستان با اشاره به اینکه در احداث این مجموعه فرهنگی از معماری ایرانی اسلامی و  میراث فرهنگی استان استفاده شده است، گفت: پیشرفت فیزیکی این طرح مطلوب است و امید می رود با احداث این مرکز شاهد انتقال ارزش های دفاع مقدس به جامعه بویژه نسل جوان باشیم . 

وی با اشاره به اینکه مراکز فرهنگی دفاع مقدس مراکز مهمی در انتقال ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس هستند، خاطر نشان کرد: در این مراکز دستاوردهای دفاع مقدس در حوزه های مختلف جمع آوری و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت . 

مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه دورران دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: این گنجینه اررشمند می تواند تضمین کننده سلامت و سعادت افراد جامعه در مقابل آسیب های اجتماعی باشد . 

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی در پایان با اشاره به اینکه در مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان غرفه هایی نیز برای روحانیت در نظر گرفته شده است، یادآور شد: در این غرفه ها مستندات حضور چشمگیر و خودجوش روحانیون و طلاب همگام با سایر نیروهای جهادی در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته خواهد شد.

اخبار مرتبط

منافقان شکست مرصاد را تحقیر تاریخی خود می‌دانند

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

پیکر مطهر ۴۳ شهید دوران دفاع مقدس وارد میهن اسلامی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha