۲۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در آستانه میلاد حضرت علی (ع) آزاد می‌شوند

۲۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در آستانه میلاد حضرت علی (ع) آزاد می‌شوند

غلامرضا حسن‌پور ظهر دوشنبه در آئین آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استان البرز که هم‌زمان با میلاد باسعادت امام جواد (ع) و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز برگزار شد، با بیان اینکه در طرح جدید بسیج که مربوط به آزادسازی زندانیان است تاکنون در سراسر کشور ۲۰۰ نفر آزاد شدند، اظهار کرد: البرز با آزادسازی ۳۰ زندانی رکورددار آزادی زندانیان جرایم غیرعمد محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه خدمات بسیار خوبی از سوی اتاق بازرگانی استان البرز طی مدت گذشته انجام شده است، تصریح کرد: در حوادثی مانند سیل، شیوع کرونا و کمک به ایتام مجموعه اتاق بازرگانی البرز تلاش بسیار زیادی کرده است.

رئیس سازمان بسیج اصنافت صریح کرد: در حال حاضر در بحث آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط اصناف سهم البرز ۶ برابر دیگر استان‌های کشور بوده و در این زمینه البرز رکورددار است.

حسن‌پور با بیان اینکه ۲۸ مرد و دو نفر از زندانیان خانم با کمک خیرین اتاق بازرگانی استان البرز امروز از زندان آزاد می‌شوند، ادامه داد: بسیج در حوزه جهش تولید و کمک به واحدهای صنعتی نیز پیش‌قدم شده و اقدامات متنوعی تاکنون انجام داده است.

تولید ستون فقرات کشور است

وی با بیان اینکه از ابتدای کرونا بسیج برای جلوگیری از شیوع این بیماری به میدان آمده است، ادامه داد: تولید ستون فقرات کشور است و همه باید از برای ادامه روند تولید تلاش و کوشش کنند.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با بیان اینکه بسیج به حوزه‌های تخصصی وارد شده است، تصریح کرد: بسیج از تولید ماسک سفید که در حال حاضر از ۲۰۰ هزار عدد در روز به ۲۰ میلیون رسیده تا چادر مشکی فعالیت می‌کند و کارخانه "نای زرین" که تولید کنند چادر مشکی است بعد از ۹ سال توقف تولید به چرخه تولید بازگشت.

وی گفت: در حال حاضر پارچه ملت‌بلون با نفوذناپذیری ۹۵ درصد در استان البرز تولید شده است که یک موفقیت بزرگ به شمار می‌رود.

حسن‌پور با بیان اینکه در حوزه دستگاه‌های اکسیژن ساز نیز کمک‌هایی از سوی بسیج انجام شده که این دستگاه با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسد، متذکر شد: با توجه به زلزله سی‌سخت بسیج اصناف آماده کمک و اعزام گروه‌های جهادی برای کمک به زلزله‌زدگان است.

اخبار مرتبط

۱۲۶ زندانی از زندانهای آذربایجان غربی آزاد شدند

آزادی ۸ زندانی جرائم غیرعمد به برکت حضور شهدای گمنام در نوشهر

برکات کمک مومنانه، از توزیع 16 میلیون بسته کمک معیشتی تا آزادی 4 هزار نفر

0 نظر

ارسال نظر

capcha