پرونده حرمت‌شکنی روز شهادت امام هادی(ع) در بجنورد مفتوح است

پرونده حرمت‌شکنی روز شهادت امام هادی(ع) در بجنورد مفتوح است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام اسدالله جعفری ظهر یک شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: فرهنگ موجود در جمهوری اسلامی باید مبتنی بر قرآن و سنت باشد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ادامه داد: متولیان امر فرهنگ باید از فرهنگ دینی موجود در کشور محافظت کنند.

وی در ادامه صیانت از فرهنگ دینی را وظیفه عموم مردم و مسئولان دانست و افزود: مسئولان باید در برنامه‌ریزی ها و اجرا فرهنگ دینی را لحاظ کرده و نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.

حجت الاسلام جعفری تصریح کرد: تمام برنامه‌ریزی ها و ساماندهی‌ها باید به گونه‌ای باشد که ایام عزا و شادی مد نظر قرار بگیرد و حتی یک مورد حرمت‌شکنی نیز نباید در استان مشاهده کنیم.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بیان داشت: هرگونه هنجارشکنی برای مردم استان و دستگاه قضا قابل پذیرش نیست و یقیناً با آن برخورد خواهیم کرد.

وی عدم اطلاع مسئولان از محتوای برنامه‌ها را قابل قبول ندانست و افزود: پرونده حرمت‌شکنی روز شهادت امام هادی (ع) مفتوح است و با عاملان آن برنامه برخورد خواهیم کرد.

حجت الاسلام جعفری در انتها گفت: مردم ولایت مدار و متدین خراسان شمالی واکنش بسیار گسترده ای به این هنجارشکنی نشان دادند به طوری که این موضوع در فضای مجازی تبدیل به ترند نیز شد.

اخبار مرتبط

تحلیل خبرنگاران در تصمیم‌گیری مسئولان موثر است

حجاب موجب ارتقا امنیت اجتماعی می‌شود

۷۵ بسته معیشتی همزمان با ولادت امام حسن(ع) در بجنورد توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha