بیانیه گام دوم انقلاب یک طرح تحول اجتماعی است

بیانیه گام دوم انقلاب یک طرح تحول اجتماعی است

حجت‌الاسلام عباس عبداللهی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از نقاط تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان یکی از نقاط پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب رسالت خودش را در اصل راهبری زیست‌بوم فرهنگی کشور در سطح ملی و استانی و در میدان‌داری جوانان فرهیخته، نخبه و فعالان حوزه فرهنگی اجتماعی در کشور می‌داند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان اظهار داشت: در استان سمنان نیز از این به بعد سازمان تبلیغات اسلامی خانه جوانان فرهنگی و نخبه استان و زمینه‌ساز ارتقای جوانان در راستای تحول و پیشرفت استان به‌ویژه در بخش فرهنگ و مذهب است.

عبداللهی بیان کرد: نخستین برنامه سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، رویش سازمانی به لحاظ نیروی انسانی در تشکیلات سازمان تبلیغات اسلامی استان است.

وی ارتباط وسیع با جوانان فعال فرهنگی و اجتماعی (اعم از حقیقی و حقوقی) و هم‌افزایی حداکثری با جوانان استان در حوزه کنشگری فرهنگی - اجتماعی دومین رویکردی است که در دستور سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان جامعه هدف سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را جوانان عنوان کرد و اظهار داشت: البته این بدان معنا نیست که نسل‌های اول و دوم انقلاب، مجربین و پیشکسوتان چه در عرصه‌های سازمانی و دیگر عرصه‌ها کنار بگذاریم.

عبداللهی تأکید کرد: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به دنبال این هستیم که بر پایه تجربیات نسل‌های قبل و استفاده از حکمت‌ها و تجاربی که در دوران 40 ساله کسب کرده‌اند؛ آرایش جدیدی و وسیعی ایجاد کنیم و ارتباط و پیوند خوبی بین سربازان خط اول که جوانان هستند با قرارگاه‌های پشتیبانی که مجربین و ریش‌سفیدان هستند، برقرار کنیم.

وی بیان کرد: بیانیه گام دوم که یک طرح تحول اجتماعی است نه فقط یک بیانیه صرف؛ بنابراین هم در بُعد گفتمان سازی و فرهنگ‌سازی و هم در بُعد تحقق عملی باید در دستور کار همه مجموعه‌های حاکمیتی و مردمی قرار گیرد تا استان سمنان در تراز الگوی ملی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بتواند ظاهر شود.

اخبار مرتبط

۱۶۰ زندانی جرائم غیرعمد در سمنان آزاد شدند

۸۰ درصد زندانیان سمنانی امسال صاحب کار می‌شوند

واگذاری ۲۲ فرزند به خانواده جایگزین در سمنان

0 نظر

ارسال نظر

capcha