مدیر هنری اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛

تهیه و ساخت ویژه برنامه رادیویی «روایت عشق» در کرمانشاه

تهیه و ساخت ویژه برنامه رادیویی «روایت عشق» در کرمانشاه

به گزارش سراج24، «آذر آزادی» مدیر هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس استان کرمانشاه ، اظهار داشت: نوروز و لحظه تحویل سال یک انفاق ویژه برای مردم کشور ما است مخصوصاً اگر این لحظات ناب و خاطره انگیز با اتفاق بزرگی مانند دفاع مقدس گره خورده باشد مسلماً جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.  

آزادی افزود: به منظور روایت خاطرات رزمندگان دوران دفاع مقدس از ایام نوروز و حال و هوای معنوی آن‌ها در لحظه تحویل سال، معاونت صدای مرکز کرمانشاه با همکاری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه در حال تهیه و ساخت ویژه برنامه رادیویی به نام «روایت عشق» می‎باشد.

وی با اشاره به این که این برنامه رادیویی در ایام نوروز به صورت سراسری بر روی آنتن خواهد رفت، افزود: تعدادی از پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس استان که از ایام نوروز و لحظه تحویل سال در جبهه‎ها خاطرات زیبایی داشتند شناسایی و برای روایت گری به این برنامه دعوت شدند.

این مسئول عنوان کرد: هدف از ضبط این برنامه آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ دفاع مقدس در جبهه‎ها به ویژه در مناسبت‎های خاص و همچنین زنده نگه داشتن خاطرات، فداکاری‎ها و ایثار رزمندگان اسلام در آن روزهاست.

اخبار مرتبط

بنای خانقاه را برای حفظ جان شهروندان کرمانشاهی تخریب کردیم

مازندران مهد سرداران بزرگ است

کتاب دفاع مقدس رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha