ضرورت نقش‌آفرینی جوانان در حوزه اجرایی کشور

ضرورت نقش‌آفرینی جوانان در حوزه اجرایی کشور

به گزارش سراج24، آیت‌الله «سیداحمد علم‌الهدی» نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در دیدار با جمعیت جوانان انقلابی مشهد با بیان این‌که این تشکل، تشکل بسیار مفیدی است، اظهار داشت: این تشکل مفید است به شرطی در کار خودش پیش برود و پیشرفت کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی ادامه داد: جامعه‌شناسی لیبرالی، یک جریان فکری محور می‌شود و بقیه نیز باید دنباله‌روی این جریان باشند که در قبل از انقلاب شاهد این اتفاق بودیم اما در اسلام این‌گونه نیست، در اسلام مصداق دعوت به صفات اعظم برای «انسجام» است که پیغمبر اکرم (ص) می‌فرمایند «همه شما مسئول هستید» از این‌رو، هم‌افزایی، معیار تشکل است.

وی خاطر نشان کرد: فلسفه تشکل، انسجام است و چقدر خوب است که بعد از دوران دانشجویی نیز بتوانید این تشکل را حفظ کنید و تلاش کنید این تشکل پراکنده نشود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر این‌که باید «انقلابی بودن» و «تبعیت از رهبر معظم انقلاب» را در تشکل خود حفظ کنید، بیان داشت: انقلاب باید برای ما روشن شود و ما باید انقلاب را در ذهن خود واضح و روشن داشته باشیم، کار ما این است که این نوع تفکر را در ذهن مردم ایجاد کنیم، باید بتوانیم بطلان و شبهات را از اصلیت اسلام جدا کنیم و به مردم مسیر درست را نشان دهیم تا زمینه ظهور امام زمان (عج) در تمام دنیا فراهم شود.

علم‌الهدی با بیان این‌که تبعیت با اطاعت تفاوت دارد، گفت: تبعیت یعنی این‌که آن چیزی که ایشان می‌خواهد، من هم بخواهم، اگر در تشکلتان این اصل را داشته باشید، می‌توانید با قدرت بیشتری فرهنگ‌سازی درست انجام دهید.

وی تصریح کرد: جوان باید بدنه میانی انقلاب را بر عهده بگیرد، جوان باید در حوزه اجرایی کشور باشد تا تشکل‌های قوی‌تر شکل بگیرد و تشکل‌ها به اهداف اجرایی خودشان نیز برسند، شما عزیزان باید از مدیران مطالبه کنید تا معیشت مردم و شرایط جامعه از سختی بیرون بیاید، اگر جوانان در حوزه اجرایی وارد شوند، کارها به درستی پیش می‌روند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه هر مقدار مسئولیت‌هایتان کوچک‌تر باشد، می‌توانید کارها را دقیق‌تر و درست‌تر انجام بدهید، اضافه کرد: حواسمان باشد که سهم امام عصر از کارهای روزانه ما چیست، ان‌شاءالله سهم امام عصر از تشکل شما جوانان سهم بسیار بالایی باشد و ایشان برای شما عزیزان دعا کنند.

اخبار مرتبط

رأی ندادن مشکلی را حل نمی کند

اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی

آشنایی جوانان با اندیشه شهدا رویکرد کانون‌های مساجد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha