پایان نیازمندی تبلت دانش‌آموزی در مازندران تا پایان سال

پایان نیازمندی تبلت دانش‌آموزی در مازندران تا پایان سال

به گزارش سراج24، میثم معافی معاون امور فرهنگی اداره کمیته امداد امام خمینی در مازندران، به نحوه توزیع تبلت بین دانش‌آموزان نیازمند اشاره و اظهار کرد: تاکنون هزار و ۳۰۰ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند و مددجوی مازندرانی اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات برای اهدای حدود ۳ هزار و ۴۵۰ تبلت دیگر در حال انجام است، گفت: با کمک ۸ میلیاردی یک خیر و هم‌افزایی کمیته امداد امام خمینی به همین مبلغ امیدواریم تا پایان سال نیاز به تبلت در کل استان را مرتفع کنیم.

معافی اضافه کرد: در هفته آینده هزار تبلت بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد و مابقی تا پایان سال قبل از ۲۹ اسفند تحویل دانش‌آموزان خواهد شد، آیین تحویل و توزیع به این صورت است که برطبق نیازسنجی انجام شده از طریق ۲۷ مراکز نیکوکاری فرهنگی مستقر در آموزش و پرورش و حوزه علمیه سراسر استان تبلت‌ها با حفظ شانیت و کرامت دانش‌آموزان اهدا خواهد شد.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی  در مازندران، اعلام کرد: اولویت ما در حوزه توزیع تبلت اهدای آن به پایه کنکوری‌ها است، چنانچه اگر خواهر و برادری نیازمند تبلت دارند نیازشان را برطرف می‌کنیم، تبلت‌ها از برندهای مختلف و برخی مخصوص دانش‌آموزان پایه ابتدایی هستند که محدودیت در ورود به سایت‌ها را در خود دارند و تمام نیازمندی در این بخش را مرتفع می‌کنند.

این مسؤول با اشاره به ارائه خدمات فرهنگی دیگر در این نهاد اظهار کرد: سه موسسه مجازی ما به شکل آنلاین در اختیار دانش‌آموزان پایه کنکور هستند، قلم چی همکاری موثری با ما دارد، همچنین پیرو طرح ایران همدل " ثبت‌نام دانش‌آموزان مستعد مستمند" ۷۰۰ مددجو به عضویت درآمدند که در این راستا شاهد جذب اعتبار ۲۷ میلیارد ریالی با مشارکت آموزش و پرورش بودیم. 

اخبار مرتبط

موکب‌داران استان بوشهر ۳۱۳ تبلت به دانش‌آموزان دادند

خطر انقباض جمعیت را جدی بگیرید!

ورود پیکر شهید مصطفی نوروزی به مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha