خون شهدا بهترین سند برای حقانیت و مظلومیت نظام است

خون شهدا بهترین سند برای حقانیت و مظلومیت نظام است

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری در مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی گفت: همه شهدای ما جایگاه رفیعی دارند اما شهدای ماجرای خیابان پاسداران یک تفاوت دارند چرا که توطئه بزرگ را خنثی کردند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم گام دوم انقلاب را بر اساس بیانیه رهبری، پیش ببریم باید به شهدا تاسی کنیم و راه آنان را ادامه دهیم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: از خانواده شهدا به ویژه خانواده شهدای حادثه خیابان پاسداران تشکر می کنم و خدمتگزاری به خانواده شهیدان یک توفیق بزرگ است.

سردار اشتری ابراز داشت: فتنه‌ای که به واسطه یک فرقه افراطی رخ داد که تنها بخشی از توطئه ها بود و از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمن همواره در حال ایجاد اختلال است. در همین راستا نیز شاهد توطئه و اتفاقات مختلف در شهرهای مرزی هستیم، بزرگترین توطئه دشمن نیز جنگ تحمیلی بود که در نهایت به پیروزی رسیدیم.

وی عنوان کرد: فتنه های سال ۷۸، سال ۸۸، سال ۹۶ و سال ۹۸ ازجمله مواردی است که دشمن تلاش کرده تا اصل نظام و انقلاب را بزند اما موفق نشده و با هدایت رهبری و هوشیاری مردم خنثی شده اند.

فرمانده ناجا تاکید کرد: خانواده شهدا با خدا معامله کردند و خون شهید از زمان جاری شدن بر زمین اثر خود را می‌گذارد. خون شهیدان بهترین سند برای حقانیت و مظلومیت این نظام است.

سردار اشتری بیان کرد: باب شهادت در نیروی انتظامی باز است و نیروها همواره در حال جهاد هستند. امروز نیز آرامش و امنیت ما در گروی خون این شهداست.

وی یادآور شد: تمام شهدا به ویژه شهید بزرگوار سردار سلیمانی نیز برای امنیت این کشور جان داد. هرچند که در کیلومترها دورتر از وطن به شهادت رسید اما در حال تلاش برای امنیت این مردم بود.

فرمانده ناجا گفت: امروز هرچه روحیه ایستادگی بیشتری در مردم ما باشد، شاهد رشد کشور خواهیم بود و این روحیه نیز مدیون خون شهدا است. امیدواریم بتوانیم مسئولیت خود در برابر شهدا را انجام دهیم و شرمنده خانواده این عزیزان نباشیم.

اخبار مرتبط

اطلاعیه ناجا: محدودیت سفر پابرجاست/ رانندگان متخلف جریمه می‌شوند

انهدام باند تروریستی توسط ناجا/ دستگیری اعضای اصلی در استان‌های جنوبی

مشکلات ثبت نام خانواده‌های ایثارگران و شهدا بررسی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha