نمی گذاریم حقوق شهدای سلامت تضعیف شود

نمی گذاریم حقوق شهدای سلامت تضعیف شود

به گزارش svh[24، سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به لزوم اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، تفاهم نامه‌ای با نیروی انتظامی به منظور ترویج این فرهنگ و تولید محصولات فرهنگی به امضا رسانده ایم.

وی افزود: طی دو هفته آینده نیز جشنواره فیلم ایثار را رونمایی خواهیم کرد تا همه شهدای مظلوم به ویژه شهدای سلامت را مورد تقدیر قرار دهیم.

رئیس بنیاد شهید درباره آخرین وضعیت حکم شهدای مدافع سلامت نیز عنوان کرد: شورای عالی امنیت ملی آیین نامه‌ای را در این زمینه داشت و کمیته‌ای برای شهدای سلامت تشکیل شده است. این وعده را می‌دهم که این کمیته تمام تلاش خود را برای عدم تضعیف حقوق شهدای سلامت انجام خواهد داد.

در ادامه نیز سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران گفت: امروز مراسمی به مناسبت شهدای حادثه خیابان پاسداران برگزار شد. هرچه یاد و خاطره شهیدان را زنده نگه داریم برای افزایش روحیه مقاومت موثر تر خواهد بود. در نیروی انتظامی روحیه جهادی وجود دارد اما این شهدا باعث افزایش این روحیه می‌شوند.

وی درباره پرونده ضرب و شتم خبرنگار صدا و سیما نیز گفت: خودروهای مربوط به این پرونده توقیف شده و پرونده تحویل دستگاه قضا شده است. حال باید منتظر رسیدگی قضایی به آن باشیم.

اخبار مرتبط

دریافت واکسن آنفولانزاجلوی ابتلا به بیماری کرونا را به طور کامل نمی‌گیرد

واردات واکسن کرونا از مرز ۱۰۰ میلیون دوز عبور کرد

«پیک ششم» چالش جدید بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۵ آبان

0 نظر

ارسال نظر

capcha