نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده در استان مازندران برگزار شد

نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده در استان مازندران برگزار شد

به گزارش سراج24، در ایام میلاد سرتاسر نور و بهانه خلقت زهرة زهرا و بهترینِ زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت مقام زن و همچنین مقام والای مادر، دومین کنگره استانی خانواده در استان مازندران به دو صورت حضوری و مجازی، برای فعالان حوزه خانواده استان در تاریخ یکشنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۹ در مجموعه شهید اندرزگو برگزار شد.

برنامه با تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید توسط قاری برجسته برادر خانلرزاده و با اجرای برادر بسیجی هومن نصیرایی آغاز گردید.

در این نشست که به دلیل شرایط ویژه بیماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با محدودیت‌هایی مواجه بود، با حضور پنجاه نفر از دغدغه‌مندان حیطه زنان و خانواده و 680 نفر بصورت مجازی برگزار شد.

در ابتدا امام جمعه شهرستان بابل حجت الاسلام و المسلمین روحانی سخنانی را ایراد فرمود. در ادامه جناب آقای صاحبی مسئول بنیاد ملی خانواده در استان مازندران در مورد مسائل خانواده و اهمیت برگزاری کنگره و همچنین مسئله ازدواج و هدف و بررسی آماری موضوع در سطح استان و شهرستان سخنرانی کرد.

در ادامه نشست، سخنران جلسه دکتر محمد تقی کرمی  استاد دانشگاه علوم طباطبایی از طریق ویدیو کنفرانس برای مخاطبین به ایراد سخن پرداخت. وی به تشریح مسئله نظام خانواده و اهمیت آن و همچنین بررسی مسائل و مشکلات خانواده پرداخت.

در پایان نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده، در طرح شکوه مادرانه از مقام والای مادران زیر چهل سالی که دارای چهار فرزند هستند، با اهداء لوح تقدیر و یادبود، قدردانی به عمل آمد.

اخبار مرتبط

کنگره شهدا یک جریان شتابنده برای ترویج فرهنگ ایثار است

توزیع ۲۸ هزار بسته معیشتی موقوفات بین عزاداران حسینی در مازندران

آغاز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی در مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha