واگذاری امور به افراد مؤمن یکی از اصول اساسی در نظام دینی است

واگذاری امور به افراد مؤمن یکی از اصول اساسی در نظام دینی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، در دیدار آقای سجاد صدیقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور اظهار کرد: خداوند در مقابل دشمنان و کسانی که مکر می‌کنند مکر خواهد کرد و خداوند بهترین مکر کنندگان است.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خاطرنشان کرد: خدای متعال فرموده عده‌ای می‌خواهند با زبانشان نور الهی را خاموش کنند، همان کسانی که زبان‌هایشان بر مرکز فکر، اندیشه و منطق استوار نیست و دل‌های خود را به خدا نسپرده‌اند.

امام جمعه قزوین واگذاری کارها به افراد مؤمن را یکی از اصول اساسی در نظام دینی برشمرد و افزود: سفیهان کسانی هستند که خداوند تأکید کرده نباید کارها را به آنها واگذار کرد چرا که آنها اعتقادی به دین ابراهیمی(ع) ندارند و کلام خدا را نادیده می‌گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: متأسفانه عده‌ای با تمام توان و همت تلاش می‌کنند تا سند ۲۰۳۰ را اجرایی کنند و با این کار در مقابل آرمان‌های الهی قرار می‌گیرند و سعیشان بر این است که آرمان دیگری را بجز آرمان الهی رواج دهند.

 وی ادامه داد: عده‌ای تمام هم و غم خود را بر این موضوع استوار کرده‌اند که طاغوت از بین برود و نور الهی عالم‌گیر شود. خداوند فرموده دشمنان دلشان می‌خواهد شما نسبت به تقویت قوای نظامی، غفلت کنید تا بر شما مسلط شوند.

 رئیس شورای حوزه علمیه قزوین بیان کرد: متأسفانه عده‌ای با همراه شدن با خواسته‌های دشمنان گفتند کشورهایی نظیر ژاپن سلاح خود را کنار گذاشت و به پیشرفت دست یافت در حالی که درک نکردند که گرگ‌ها دور تا دور کشور ما حلقه زده‌اند و دنبال فرصتی برای تسلط بر ما هستند و قرآن تأکید کرده هر چه می‌توانید خود را قدرتمند کنید.

امام جمعه قزوین بیان کرد: عده‌ای کافران و مشرکان را رفیق خود می‌دانند و تلاش می‌کنند تا به جای ارتباط با مؤمنان، با دشمنان دوستی و رفاقت کنند و به آنها لبخند می‌زنند. خداوند فرموده منافقان عذاب دردناکی خواهند دید چرا که با کافران همراه شده‌اند.

 وی اظهار کرد: در قرآن آمده هر کسی با کافران و منافقان رفاقت کند، از این پس جزو آنها می‌شود و دردی از اسلام دوا نخواهد کرد؛ آنها دل‌هایشان بیمار است و به سمت کافران و منافقان حرکت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: خداوند هیچ وقت اجازه نداده کافران بر مؤمنان مسلط شوند و نباید خودمان با گرایش به سندهایی چون ۲۰۳۰ این ذلت را بخواهیم و زمینه تسلط اجانب را بر خودمان فراهم کنیم.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس یک مکتب انسان‌ساز در دست معلمان است

برای حل مشکلات کشور از دفاع مقدس الگوگیری کنیم

برگزاری نمایشگاه ویژهٔ دفاع مقدس در پیاده‌راه سبزه میدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha