غفلت از فضای مجازی موجب عقب افتادن در میدان جنگ نرم می‌شود

غفلت از فضای مجازی موجب عقب افتادن در میدان جنگ نرم می‌شود

به گزارش سراج24، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌‌غربی،  با اشاره به اهمیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: امروزه فضای مجازی، قاعده بازی را در میدان تعیین می‌کند و غفلت از این فضا می تواند باعث عقب افتادن در میدان جنگ نرم شود.

وی افزود: آذربایجان‌غربی از جمله استان‌هایی است که در طول ۴۲ سال گذشته با حوادث مختلفی از جمله دفاع مقدس و درگیری با گروهک‌ها پس از پیروزی انقلاب رو به رو بوده که این موضوعات سوژه‌های خوبی برای رسانه‌ها است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی ادامه داد: با وجود سابقه درخشان این استان در حیات ۴۲ ساله انقلاب و در حوزه ایثار و شهادت متاسفانه آنگونه که باید و شاید در معرفی این سوابق اقدامات خاصی در فضای مجازی انجام نشده است.

وی تصریح کرد: مسئولان استانی باید برای پرداختن به موضوعات مختلف در حوزه مقاومت و ایثار در فضای مجازی تلاش مضاعفی داشته باشند.

وحیدی با اشاره به موفقیت‌های اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: آذربایجان‌غربی در جشنواره ادبیات تاریخ دفاع مقدس در حوزه تدوین کتب اسنادی و تاریخ شفاهی رتبه اول را کسب کرد و کتاب واژه‌های بی‌مرز از استان رتبه اول را بهترین کتاب تاریخ شفاهی را به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین آذربایجان‌غربی امسال در جشنواره‌های مختلف اعم از ترنم فتح و یوسف نیز مقام کسب کرده که برای کسب توفیقات در دیگر فضاها نیز مصمم هستیم.

اخبار مرتبط

استفاده از فضای مجازی برای عرضه آثار نمایشی حرکتی موثر است

حواسمان به توطئه‌های انتخاباتی دشمنان در فضای مجازی باشد

حواسمان به توطئه‌های انتخاباتی دشمنان در فضای مجازی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha