برنامه حماسه بیعت آذربایجانی‌ها با مقام عظمای ولایت

برنامه حماسه بیعت آذربایجانی‌ها با مقام عظمای ولایت

حسن استوارآذر در تبریز اظهار داشت: از ۱۶ سال پیش همزمان با قیام تاریخی مردم تبریز علیه حکومت سمتشاهی دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب آغاز شده و هر سال این دیدار برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال شانزدهمین دوره برگزاری این دیدار است ولی  با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از تجمعات این دیدار به صورت مجازی و از طریق ویدئوکنفرانس در مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.

استوارآذر خاطرنشان کرد: این مراسم با رعایت پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت تمام جوانب احتیاطی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان  و جمعی از اهالی تبریز برگزار می‌شود.

مسوول ستاد برگزاری دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری، گفت: برای رعایت بیشتر قوانین ستاد ملی مقابله با کرونا هر فرد با فاصله دو متری از همدیگر نشسته و به بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا می‌دهند.

وی ادامه داد: مراسم دیدار به صورت رسمی ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح با جمع‌خوانی قرآن کریم و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی شروع می‌شود و سپس حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز  به ارائه گزارشی از فعالیت‌های استانی پرداخته و سپس فرمایشات مقام معظم رهبری را با جان و دل خواهیم شنید.

اخبار مرتبط

نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده در استان آذربایجان شرقی برگزار شد

نشست استانی سومین کنگره ملی خانواده گلستان با موضوع صیانت از خانواده در فضای مجازی

اردوی راهیان نور دانش آموزان فارس به شکل مجازی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha