برنامه حماسه بیعت آذربایجانی‌ها با مقام عظمای ولایت

برنامه حماسه بیعت آذربایجانی‌ها با مقام عظمای ولایت

حسن استوارآذر در تبریز اظهار داشت: از ۱۶ سال پیش همزمان با قیام تاریخی مردم تبریز علیه حکومت سمتشاهی دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب آغاز شده و هر سال این دیدار برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال شانزدهمین دوره برگزاری این دیدار است ولی  با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از تجمعات این دیدار به صورت مجازی و از طریق ویدئوکنفرانس در مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.

استوارآذر خاطرنشان کرد: این مراسم با رعایت پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت تمام جوانب احتیاطی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان  و جمعی از اهالی تبریز برگزار می‌شود.

مسوول ستاد برگزاری دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری، گفت: برای رعایت بیشتر قوانین ستاد ملی مقابله با کرونا هر فرد با فاصله دو متری از همدیگر نشسته و به بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا می‌دهند.

وی ادامه داد: مراسم دیدار به صورت رسمی ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح با جمع‌خوانی قرآن کریم و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی شروع می‌شود و سپس حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز  به ارائه گزارشی از فعالیت‌های استانی پرداخته و سپس فرمایشات مقام معظم رهبری را با جان و دل خواهیم شنید.

اخبار مرتبط

حضور آثار مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن

برنامه‌های روز قدس در کرمان به صورت مجازی برگزار می شود

آفتاب ضیافت در فضای مجازی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha