5 سری جهیزیه بین زوجین ساوجی اهدا شد

5 سری جهیزیه بین زوجین ساوجی اهدا شد

حجت‌اله دستجانی عصر امروز در آیین تجلیل از طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ساوه اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب که اکنون در دومین سالگرد صدور آن توسط رهبر معظم انقلاب هستیم، محوریت جوانان مورد تاکید قرار گرفته و باید در این راستا خود را مورد ارزیابی قرار دهیم. 

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نابودی یا خنثی کردن اثرات بسیج است، افزود: آن چیزی که امروز دشمن را زمین گیر و مستاصل کرده، همین تفکر بسیجی است لذا باید بدانیم که تفکر و دغدغه بسیجی برای ساختن آینده این کشور تمدن‌ساز مهم تلقی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با تاکید بر اینکه بسیج در طرح شهید سلیمانی شاهکار کرد، گفت: سه فرمول ایمان و اراده، احساس مسئولیت و اعتماد به نفس با این طرح به خوبی اجرا شود و باید به دست پرتوان بسیج در کنار سایر دستگاه‌ها عملیاتی شود و همین امر باعث شد این طرح به عنوان یک الگو در دنیا مطرح شود.

دستجانی افزود: در طرح شهید سلیمانی که با محوریت ائمه جماعت محلات و پایگاه‌های بسیج مساجد انجام شد، تعامل سازنده‌ای با شبکه بهداشت، اصناف و کسبه و معتمدین محله‌ها صورت گرفت تا تلفات و انتشار ویروس کرونا را به حداقل برسانیم.

وی از بسیجیان به عنوان نیروی محرکه ساماندهی این حرکت یاد کرد و افزود: این طرح باعث گسترش اثر بخشی ظرفیت‌های خودجوش و آتش به اختیار شد، چراکه برخی بدنبال جرقه‌ای هستند تا منشا اثر باشند و بسیجیان این جرقه را در این طرح روشن کردند. 

فرماندهی سپاه ساوه پایگاه بسیج و مساجد را سنگر نبرد با دشمنان و آمریکا دانست و تصریح کرد: فصل مشترک آمریکا و دشمنان ما مردم هستند و می‌خواهند با تزریق نا امیدی مردم را از انقلاب دور کنند و از نظر دینی مردم را سست ایمان کنند.

دستجانی بیان کرد: راهبرد و استراتژی بسیج اما بر خلاف خواسته‌های دشمن است و تلاش می‌کند با ارائه خدمت به مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب آنان را استوار کرده و به انقلاب، آرمان‌های انقلاب و آینده امیدوار کنند.

وی ضد عفونی کردن معابر عمومی، توزیع بسته‌های معیشتی، کمک به کادر درمان و دیگر اقدامات از زمان شیوع کرونا را از مصادیق بارز این راهبرد دانست و افزود: دشمن آرزو دارد مردم را از انقلاب جدا کند که باید این آرزوی خود را به گور ببرد.

دستجانی همچنین با اشاره به جهش‌های ویروس کرونا در جامعه افزود: در روزهای اخیر شاهد رشد ویروس کرونا در کشور بوده‌ایم، لذا باید خود و خانواده‌های خود را به مراقبت بیشتر توصیه کنیم تا در این خصوص مشکلات گریبان گیر نشود.

گفتنی است در پایان این مراسم از جمعی از بسیجیان که در طرح شهید سلیمانی به مردم خدمت کردند تجلیل و از اقدامات آنان قدردانی شد.

همچنین در پایان این مراسم و با حضور جمعی از مسئولین 5 سری جهیزیه هریک به ارزش 180 میلیون ریال در راستای ترویج ازدواج آسان به زوجین نیازمند اهدا شد. 

به گفته فرمانده سپاه ناحیه ساوه تا پیش از این در طرح شهید سلیمانی 20 سری جهیزیه به زوجین اهدا شده بود.

اخبار مرتبط

طرح«شهید سلیمانی» مدل موفق اسلامی و مردمی برای مقابله با کروناست

استحکام خانواده و فضای مجازی اولویت تبلیغات اسلامی در سال ۱۴۰۰

بیش از ۶۰ درصد جمعیت استان مرکزی تحت پوشش طرح شهید سلیمانی هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha