محور مقاومت نقشه شوم آمریکایی‌ها را خنثی کرد

محور مقاومت نقشه شوم آمریکایی‌ها را خنثی کرد

به گزارش سراج24، سردار سرتیب بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نشستی با حضور زنان کارآفرین و فعال اجتماعی از کشور‌های لبنان، سوریه و فلسطین که امروز (سه‌شنبه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، ملت ایران، لبنان، سوریه و فلسطین را دارای یک روح واحد دانست و اظهار داشت: مردم لبنان به‌ویژه حزب‌الله قهرمان، افتخار مسلمانان و آزادگان جهان هستند. مردم ایران، لبنان، سوریه و فلسطین ارتباط نزدیک و دیرینه‌ای دارند. بسیاری از علمای بزرگ شیعه و معارفی که در اختیار ماست، از آن منطقه است.

وی وجود امام موسی صدر، شهید سیدعباس موسوی و سید حسن نصرالله را افتخار همه مردم مسلمان و شیعیان دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب مستضعفین در برابر مستکبرین عالم به رهبری امام خمینی (ره) است و مختص ایران نیست، بلکه برای همه مسلمین و مستضعفین جهان است که تا به امروز رو به جلو بوده است.

سردار کارگر با اشاره به اینکه جبهه مقاومت هر روز قوی‌تر و در مقابل جبهه مستکبرین هر روز ضعیف‌تر می‌شود، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس باعث شد که جبهه مقاومت شکل بگیرد. به گفته حاج قاسم سلیمانی دفاع مقدس قله و جبهه مقاومت دامنه آن است. سردار سلیمانی به اتفاق مردم منطقه با تجربیات دفاع مقدس، حکومت خود خوانده داعش را ساقط کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به جنگ‌های صورت‌گرفته توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، تصریح کرد: جنگ ۳۳ روزه جنگ آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جبهه مقاومت بود. حزب‌الله توانست در این نبرد پیروز شود و مسلمین را سربلند کند. امروز ملت فلسطین در غزه و ملت یمن تسلیح شده و در شرایطی که پیش از این با سنگ مبارزه می‌کردند، امروز با موشک به نبرد با دشمن می‌روند، که این نشان‌دهنده پیشرفت و قوی‌تر شدن جبهه مقاومت است و پیروزی در اختیار این جبهه خواهد بود.

وی بیان کرد: پیش از جنگ ۳۳ روزه وزیر خارجه آمریکا در هیأت دولت لبنان اعلام کرد که به‌دنبال خاورمیانه جدید هستند و قرار است بعد از پیروزی در این جنگ، سراغ باقی کشور‌های منطقه و ایران بروند، اما نتوانستند به اهداف خود برسند و پیروزی نصیب جبهه مقاومت شد.

سردار کارگر افزود: داعش توسط آمریکا به‌وجود آمد و هیلاری کلینتون (وزیر وقت امور خارجه آمریکا) عنوان کرد: ما داعش را به‌وجود آوردیم. شکل‌گیری داعش با هدف از بین بردن جبهه مقاومت و کشورهای سوریه، لبنان، عراق و ایران بود که با حضور مردم منطقه و فعالیت جبهه مقاومت نابود شد.

وی تصریح کرد: همانطور که خداوند در قرآن وعده داده بود، داعش شکست خورد. شکست داعش شکست استکبار جهانی به‌سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی بود و این شکست‌ها کماکان ادامه دارد. نمونه آن را در وضعیت فعلی آمریکا می‌بینید که در انتخابات اخیر چه اتفاقاتی افتاد و حتی مردم هم ترامپ جنایتکار را انتخاب نکردند.

سردار کارگر بیان داشت: امروز با رهبری هوشمندانه، عاقلانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، علی‌رغم تهدیدات و تحریم‌های ظالمانه، ایران توانسته به اهداف و برنامه‌های خود برسد. آینده از آن آزادگان و مستضعفین جهان است و ما به آینده و وعده‌های خدا مطمئن هستیم که هر ملتی ایستادگی و مقاومت کند، پیروز است. جبهه مقاومت پیروز می‌شود و ما افتخار می‌کنیم پشتیبان این جبهه بوده و هستیم. حاج قاسم سلیمانی یکی از فرزندان ملت ایران بود و ما امثال او در بین جوانان بسیار داریم.

اخبار مرتبط

فریاد مرگ بر آمریکا در کرمان پایتخت مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha