بازهم ضدانقلاب و بازهم تحریف؛

وقتی ضدانقلاب، عضو یک سازمان تروریستی را معلم ساده می‌نامد

وقتی ضدانقلاب، عضو یک سازمان تروریستی را معلم ساده می‌نامد

به گزارش سراج24، پس از اعلام خبر محکومیت ۱۰سال زندان برای زهرا(زارا) محمدی، رسانه‌ها و اکانت‌های معاند مدعی شدند که او یک معلم ساده است.

بر این اساس معاندین، زهرا محمدی را به عنوان یک فعال‌مدنی، مدرس زبان و ادبیات‌کُردی و از اعضای انجمن مردم نهاد نوژین معرفی کرده که جز تدریس فعالیت دیگری نداشته و با اتهامات دروغ بازداشت شده است‌.

همچنین در روزهای اخیر ویدیویی از زهرا محمدی منتشر شد که او در این ویدیو خود را بی‌گناه دانسته است.

پس از این اتفاق، ویدیو مذکور توجه کاربران را به خود جلب کرد تا جایی‌که کاربران، هشتگ زهرا محمدی را به یکی از ترندهای توییتر تبدیل کردند.

اما واقعیت ماجرا چیست؟!

با بررسی‌های انجام شده در مرکز مقابله با شایعات سایبری و بنابر اظهارات مقام‌های مسئول مشخص شد، زهرا محمدی، عضو تشکیلات‌ مخفی حزب‌ منحله‌ دمکرات کردستان‌ایران بوده است.

بر اساس اطلاعات بدست آمده، وی از فعالیت در انجمن‌نوژین و فعالیت‌های‌مدنی و تدریس‌زبان و ادبیات‌کُردی، به عنوان پوششی برای فعالیت‌های مخفی خود برای تروریست‌‌های دمکرات کردستان استفاده کرده است.

در بررسی‌های انجام شده همچنین مشخص شد، در تصویری که از زهرا محمدی موجود است وی با شال مخصوص دموکرات‌ها به نام "جامانه" در کنار دیگر هواداران حزب منحله‌دمکرات با یونیفرم پیشمرگان دمکرات دیده شده است.

همچنین، تبلیغات این تیم برای حزب دمکرات در قالب انجمن‌نوژین و به نام کمک به سیل‌زدگان، در روستاهای مرزی انجام شده است.

اخبار مرتبط

وقتی ضدانقلاب برای دروغ‌پردازی به هر ریسمانی چنگ می‌زند

برخورد قاطعانه سپاه با ضدانقلاب

انهدام یک تیم تروریستی ضدانقلاب در ماکو توسط سپاه پاسداران

0 نظر

ارسال نظر

capcha