دعوت «نسل نو» از جوانان

دعوت «نسل نو» از جوانان

به گزارش سراج24، مهدی صیادشیرازی، حامدعلامتی و مهدی اقراریان ۳ نفر از جوان فعال حوزه‌های دانشگاهی اجتماعی و سیاسی با دعوت از جوانان ضمن بیانیه‌ای از تشکیلاتی جدید با نام “نسل نو“ رونمایی کردند.

این بیانیه بدین شرح است:

“نسل نو” پس ازماه‌ها جلسات فشرده با جمعی از صاحب نظران و دوستان جوان دلداده به انقلاب و رهبری عزیز  از عموم جوانان و علاقه مندان دعوت می‌کند با قرارگرفتن درکنارهم و تشکیل جمعی منسجم برای تحول و تغییر در شرایط کنونی کشور روزهای پرامید و نشاطی را رقم زند.

“نسل نو” با عبور از جریان‌های تکراری و البته مشورت از نظر بزرگان خواستار عملیاتی شدن بیانیه گام دوم رهبرانقلاب با پرهیز از نگاه افراط و تفریطی به جوانگرایی بوده و در این راستا دست همه دوستداران انقلاب با گرایش و نظرات مختلف را می‌فشاریم تا انشالله وحدت ملی را با نسل نو ایجاد نماییم.

وضعیت امروز کشور جز با نگاهی ملی و درکنار هم بودن ما تغییر نخواهدکرد و اینک ما۳ نفر نیز با کنارگذاشتن تعلقات شخصی و سیاسی، پرهیز از قدرت طلبی و کمک فکری و عملی برای عبور از شرایط کنونی دورهم جمع شدیم و از همه دوستان جوان خود دعوت می‌کنیم تا به “نسل نو” پیوسته و ما رایاری دهند.

دراین مسیرگرچه معتقد به تحول و اصلاح هستیم اما از همفکری  «نسل گذشته» عبور نخواهیم کرد ولی از آنان انتظار داریم  ما را درک کنند چرا که “نسل نو” از تکرار ناموفق برخی روش‌ها و افراد عبور و رویکردی متفاوت را دنبال خواهد کرد.

نسل نو؛ امیدوار، مصلح، تمدن‌ساز

مهدی صیادشیرازی
حامد علامتی
مهدی اقراریان

اخبار مرتبط

مطالبه رهبری درباره تحول با حضور دولت جوان، مؤمن و انقلابی محقق می‌شود

بیانیه سپاه پاسداران: قدرتمندتر از گذشته حامی انتفاضه و ملت فلسطین خواهیم بود

سخنرانی رهبر انقلاب در روز قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha