رسالت اصلی صدا و سیما معرفی دین به مردم است

رسالت اصلی صدا و سیما معرفی دین به مردم است

به گزارش سراج24، عبدالعلی علی‌عسگری یکشنبه در دیدار با آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در حرم مطهر کریمه اهل بیت، با بیان اینکه قم دارای ظرفیت‌های بزرگی در آموزه‌های دینی است، تاکید کرد: رسانه ملی باید از ظرفیت‌های موجود استفاده و آنها را در ترویج فرهنگ دینی استفاده نماید.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به ریشه‌های تاریخی زندگی حضرت معصومه (س) در دوران سه امام معصوم قبل از خود و لزوم نگاه دقیق و عمیق تاریخی در ساخت سریال حضرت معصومه (س) گفت: تلاش ما این است که این سریال با کارگردانی جواد افشار به نتیجه مطلوبی برسد و امیدواریم با مشارکت حوزه علمیه و حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) بتوانیم سریال ماندگاری را به مردم ارائه نمائیم.

علی عسگری با اشاره به تحولات شدید فضای مجازی از سال نود و شش و برنامه ریزی دشمن برای استفاده از بستر آن برای لطمه به کشور افزود: دشمن در تلاش برای برچیدن انقلاب بود اما برخلاف تصورشان مقام معظم رهبری با صدور بیانه گام دوم انقلاب روح تازه ای در کشور دمید.

وی با بیان اینکه معرفی دین به مردم به عنوان رسالت اصلی صدا و سیما است و قم و حوزه علمیه پشتوانه این رسالت می‌باشد گفت: اشخاص توانمند در امر رسانه در شهر مقدس قم باید ما را در سطح ملی کمک کنند.

اخبار مرتبط

خیمه حسینی شبکه‌های استانی برپا می‌شود

برنامه سروش آسمانی برگ زرینی در کارنامه صدا و سیمای استان قزوین

رسانه ملی باید امید را به جامعه تزریق کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha