پیکر ۵ شهید گمنام در اصفهان تشییع می‌شود

پیکر ۵ شهید گمنام در اصفهان تشییع می‌شود

به گزارش سراج24، سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به اینکه پیکر پنج نفر از شهدای گمنام تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس به استان اصفهان تحویل شده است، اظهار داشت: پیکر مطهر این شهیدان امروز وارد اصفهان شد.

وی با بیان اینکه پیکر این شهدا در مناطق عملیاتی شلمچه، مجنون و شرق دجله تفحص شده‌اند، ابراز داشت: این شهدا فردا در مناطق مختلف استان اصفهان در آغوش خاک وطن آرام می‌گیرند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان با بیان اینکه پیکر یک شهید ۲۰ ساله گمنام منطقه عملیاتی مجنون فردا در مرکز بازسازی زرهی شهید زین‌الدین سپاه تشییع خواهد شد، گفت: همچنین پیکر شهید ۱۹ ساله گمنام این منطقه عملیاتی نیز در پادگان شهید وطن پور ارتش خاکسپاری خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیکر مطهر شهید ۱۹ ساله دیگر تفحص شده در شرق دجله نیز در محل یگان ویژه نیروی انتظامی استان اصفهان به خاک سپرده می‌شود، ادامه داد: پیکر مطهر دو شهید ۱۷ ساله عملیات خیبر و ۲۵ ساله عملیات کربلای پنج به ترتیب تفحص شده در مناطق عملیاتی مجنون و شلمچه فردا در روستای جنبه اردستان به خاک سپرده می‌شوند.

سردار شیروانیان با بیان اینکه آئین وداع با این پنج شهید بزرگوار همزمان با آئین گرامی‌داشت دومین سالگرد شهدای امنیت در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این مراسم بعد از نماز مغرب و عشا تا ساعت ۲۱ در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

یکی از عوامل شهادت شهید مریدی به دار مجازات آویخته شد

دستور قضایی برای دستگیری عامل شهادت مامور فراجا در شهرستان بافت

اقدام بزدلانه ترور شهید شهرکی و همسرش بی پاسخ نخواهد ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha