دشمنان به انتخابات سال آینده ایران چشم دوخته اند

دشمنان به انتخابات سال آینده ایران چشم دوخته اند

به گزارش سراج24 به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی طی سخنانی در سی و هفتمین نشست میاندوره‌ای دفتر تحکیم وحدت در واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به دانشجویان گفت: نقطه‌ای که شما باید به آن برسید، این است که اسلام که عالی‌ترین محتوا است را تبدیل کنید به چراغ زندگی و ابزار ارتباطی‌ای که انسان‌ها در آن زیست می‌کنند.

وی اظهار داشت: لازمه این حرکت، این است که جامعه الگو ایجاد کنید و خودتان ساخته شده باشید. آدمی که خودش ساخته نشده باشد، یک‌جایی کار را خراب می‌کند. لازمه تحول این است که این تحول، از درون آغاز بشود.

وی در ادامه از دانشجویان خواست در معارف دینی عمیق باشند و تاکید کرد: یکی از خطرات برای آدم‌ها، آدم‌هایی هستند که رشد می‌کنند اما عمیق دین خدا را نمی‌فهمند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی تصریح کرد: برنامه‌های شناختی، معرفتی، سلوکی و اخلاقی برای خودتان و بعد برای تشکیلات‌تان داشته باشید. محور را بشناسید، محور ولایت فقیه است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه خطاب به اعضای دفتر تحکیم وحدت افزود: شما آخرین حامل این پرچم نیستید، شما بنا نیست آخرین گروه باشید، این پرچم را هم باید حفظ کنید، هم رشد بدهید، هم به بعدی‌ها تحویل بدهید.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: شما جوانان تشکلی قرار است هدایتگر جامعه باشید و لازمه این هدایتگری نیز این است که خود هدایت شده باشید چون کسی که نیاز است دست او را بگیرند نمی‌تواند جامعه را رهبری کند.

وی اظهار داشت: باید قبل از هر مطالبه گری از خود مطالبه کنیم و مراقب خود باشیم. به هر روی کسی که راه درست را انتخاب کرده باشد اگر تمام دنیا هم گمراه شوند او گمراه نخواهد شد و آسیب نمی بیند.

وی افزود: در دفاع از انقلاب باید غیرت داشت چرا که اگر سست حرکت کنیم حتماً از حملات دشمن ضربات سخت می‌خوریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی تاکید کرد: از جنگ‌های شناختی دشمن سست کردن ما در مقابل حمله به باورهای و ارزش‌های دینی است؛ به گونه‌ای که دشمن تعرض خود را از تعرض‌های ناچیز شروع می‌کند و به تدریج تعرض‌ها جدی‌تر می‌شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: شیطان ما را تا دم مرگ رها نخواهد کرد با این وجود باید غیرتمندانه در مقابل شیطان بایستیم و ذره‌ای از ارزش‌های انقلاب و دین کوتاه نیاییم.

وی گفت: باید در دفاع از دین و انقلاب همانطور که نسبت به نوامیس خود حساسیم، جدی باشیم؛ البته بعضاً این آسیب وجود دارد که ما به بهانه جذب حداکثری در مقابل هجمه‌هایی که به انقلاب می‌شود کوتاه می‌آییم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو گفت: دشمنان به انتخابات سال آینده چشم دوخته اند، به گونه‌ای که اگر بتوانند مشارکت را ضعیف می‌کنند.

وی اظهار داشت: اگر آمریکا ببیند مشارکت در انتخابات پایین بوده قطعاً به سمت تحریم خواهد رفت ولی اگر احساس کند مشارکت پایین نیست برای ایجاد فتنه روی جریان‌ها سرمایه گذاری خواهد کرد. پس ضرورت دارد تا برای ایام انتخابات تحلیل داشته باشیم.

اخبار مرتبط

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

شرکت گسترده در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha