دفتر اول وصیت‌نامه شهدای استان یزد رونمایی شد

دفتر اول وصیت‌نامه شهدای استان یزد رونمایی شد

به گزارش سراج24، در مراسم تجلیل از ۱۳ برگزیده مسابقات قرآن شاهد و ایثارگر که صبح امروز در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد، از دفتر اول وصیت نامه شهدای استان یزد رونمایی شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب، انس جامعه ایثارگری با قرآن است، اظهار داشت: یزد در این زمینه خوش درخشیده و در مسابقات اوقاف که از استانداردهای ویژه برخوردار است، ۱۳ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در رشته‌های تفسیر، قرائت و حفظ قرآن کریم حائز رتبه برتر شدند.

حجت الاسلام زارع با اشاره به برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در ایام دهه فجر عنوان کرد: در این ایام با وجود شیوع کرونا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا به شکل محدود و با رعایت پروتکل‌ها انجام شد.

وی از برگزاری یادواره زنان شاهد و ایثارگر خبر داد و گفت: امروز نیز از کتاب خاطره شهدا که دفتر اول آن در هزار صفحه به چاپ رسیده، رونمایی شد.

زارع اظهار داشت: در این کتاب هم تصویر وصیت نامه اصلی شهید و هم متن تایپی به اضافه تصویر شهدا به چاپ رسیده است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب در یزد خبر داد و یادآور شد: تلاش شد به رغم شیوع کرونا و محدودیت‌های موجود، برنامه‌های ایام دهه فجر با محوریت شهدا برگزار شود.

اخبار مرتبط

مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در پردیس برگزار شد

برپایی مراسم اربعین حسینی در محیط‌های بسته ممنوع است

شناسایی پیکر یک شهید دهه شصتی بعد از 5 سال

0 نظر

ارسال نظر

capcha